NAUJIENOS

Plaukų šalinimas lazeriu turi daugybę privalumų

Kategorija:

Miestas:
Plaukelių atsiradimas tam tikrose vietose moterims dažnai sukelia gana nemažus nepatogumus. Juos tenka šalinti įvairiomis priemonėmis, kurios kartais gali kainuoti gana nemažus pinigus. Tačiau, grožio ir estetikos klinikos šiuo metu gali pasiūlyti įvairias procedūras, kurios leis ilgam laikui atsikratyti plaukų nereikalingose vietose. Plaukų šalinimas lazeriu ypač populiarėja visame pasaulyje, o svarbiausia – tokia procedūra neretai atliekama ir vyrams. Kaip bebūtų, būtina išsiaiškinti visus niuansus tam, kad paskui netektų patirti nesusipratimų.

Kas gali atlikti plaukų šalinimo procedūras?

Kadangi naudojama technika turi būti kruopščiai patikrinta, vadinasi ji turi atitikti visus medicininius standartus. Tai reiškia, kad šitokios procedūros būtinai turi būti atliekamos tik gydytojų dermatologų. Visi kiti specialistai, kurie šią procedūrą siūlo neturėdami medicininio išsilavinimo, tai daro neteisėtai ir į tokius specialistus nerekomenduojama kreiptis.

Plaukų šalinimo procedūrą dermatologai atlieka laikantis visų saugumo standartų. Į tokius specialistus kreiptis reikia dėlto, kad esant kažkokioms komplikacijoms, jie galėtų jums padėti. Įsivaizduokite, kad jums tokią procedūrą atlieka eiliniame grožio salone dirbantis specialistas, kuris su medicina neturi nieko bendro. Kaip jis galėtų jums padėti atsiradus bėrimui ar kitoms komplikacijoms, jeigu jis neturi visiškai jokių žinių apie odos ligas bei kitus nesklandumus? Tik dermatologas gali užtikrinti, kad tokia procedūra bus atlikta saugiai ir laikantis visų higienos reikalavimų.
Tad, jeigu nusprendėte kreiptis dėl plaukų šalinimo procedūros, tuomet rinkitės tik laiko patikrintas klinikas, kuriose dirba patyrę ir savo darbą išmanantys odos gydytojai.

Kuo pasižymi plaukų naikinimas lazerinėmis priemonėmis?

Ko gero labiausiai išskirti reikia efektą, kuris trunka labai ilgą laiką. Jau po pirmosios procedūros kai kurioms pacientėms odos plaukuotumas sumažėja apie dvidešimt procentų. Tiesa, procedūrų skaičių jums parinks specialistas, nes kiekvienos pacientės situacija yra skirtinga. Kaip bebūtų, procedūrų skaičius dažniausiai nebūna labai didelis. Jis gali siekti 4 – 6 seansus. Žinoma, daug ką lems pasirinkta klinika bei klinikos naudojama įranga. Mat, vienų gamintojų lazerinė technika veikia efektyviau, o kitai įrangai būdingas didesnis procedūrų skaičius.

Pabrėžiama, kad procedūrų kiekio nustatymui įtaką daro pacientės odos būklė bei plaukų spalva. Jeigu plaukeliai yra labai ploni, tuomet natūralu, kad procedūrų reikės mažiau. Jeigu jie yra labai stori, tuomet akivaizdu, kad seansų prireiks tikrai ne vieno.

Bet kokiu atveju svarbu suprasti, kad plaukų šalinimas lazeriu ekonomiškai yra naudingas visoms moterims. Nesvarbu ar norite šalinti plaukelius nuo lūpos ar pažastų - lazerinėmis priemonėmis juos šalinti yra naudingiau. Paprasčiausiai, tokios procedūros dėka, ilgam laikui užmiršite nuolatinį jų šalinimą tradicinėmis priemonėmis, kurios kainuoja gana nemažai. Tai yra tarsi investicija į grožį, kuri tikrai atsipirks su kaupu. Tokia procedūra leis mėgautis lygia ir gražia oda, kurios palaikymui nebereikės skirti laiko ir lėšų.

Aistė Bielinė

Reklama