Lietuvos Respublikos Prezidentūroje apdovanoti penktojo Konstitucijos egzamino nugalėtojai. Nugalėtojais paskelbti 27 geriausiai Lietuvos Konstituciją išmanantys egzamino dalyviai, kuriuos pasveikino ir prizus įteikė Konstitucijos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei egzamino iniciatorius teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Tarp nugalėtojų buvo trys atstovai iš Tauragės: teisinio išsilavinimo neturinti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Aušrinė Norkienė bei teisinį išsilavinimą turinti Juridinio ir personalo skyriaus vyr. specialistė Lilija Mockienė ir Aurimas Ačas, egzaminą laikęs internetu.
Sveikindama į Prezidentūrą atvykusius Konstitucijos egzamino dalyvius ir svečius Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad išaugęs susidomėjimas renginiu liudija stiprėjančią pilietinę visuomenę ir supratimą, kad Konstitucija skirta ne tik teisininkams, bet ir visiems šalies žmonėms.
Šiemet Konstitucijos egzaminą savivaldybėse, mokyklose, įkalinimo įstaigose ir internete laikė beveik 33 tūkst. gyventojų. Visi egzamino dalyviai buvo suskirstyti į grupes – teisę studijuojantys ar teisinį išsilavinimą turintys gyventojai, moksleiviai (išskirti į 1-4, 5-7, 8-10, 11-12 klasių grupes), teisinio išsilavinimo neturintys gyventojai bei nuteistieji, internetu egzaminą laikę visi gyventojai bei teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys.