Žudanti nuoskaudos tėvui galia
  NAUJIENOS

Žudanti nuoskaudos tėvui galia

Kategorija:

Mergaitės gyvenime tėvas yra svarbiausias žmogus. Tai jos pirmasis vyro įvaizdis, nulemiantis, kokį ji pasirinks vyrą ateityje. Nuoskauda tėvui gali suvaidinti lemiamą vaidmenį vėlesniame mergaitės gyvenime.
Prieš pradedant kalbėti apie galimas nuoskaudos pasekmes, reikia atlikti vieną veiksmą, be kurio tolimesnis pokalbis bus beprasmis: pripažinti sau, kad kažkada išgyvenote tėvo suteiktą skausmą ir už tai jam neatleidote.
Daugelis moterų nuoširdžiai mano, kad jos neturi dėl ko jausti nuoskaudos tėvui, tačiau bendraujant toliau paaiškėja, kad tėvas joms vaikystėje neskyrė dėmesio, nesidomėjo jų problemomis, nedalyvavo jų gyvenime. Ir tik naudojant psichologinius metodus, sugrąžinant jas į praeitį, atgyja išgyventas skausmas ir suvokimas, kad jos savyje nešiojasi nuoskaudą tėvui.
Todėl, jei pirmoji mintis skaitant šį tekstą buvo „Tai ne apie mane“, vis tik rekomenduoju neskubėti. Nuo to, kokius jausmus tėvui nešiojatės savyje, priklauso jūsų gyvenimas.
O dabar pasiaiškinkime, kokias pasekmes gali sukelti juntama nuoskauda tėvui, jei to neatleidote.
1.Nuoskauda dėl tėvo nedėmesingumo
Jei tėvas dukrai vaikystėje skiria per mažai dėmesio, meilės ir rūpesčio, ji nuo vaikystės jaučiasi nepakankami mylima. Todėl jau paauglystėje ji stengsis kompensuoti meilės ir dėmesio trūkumą, siekdama to iš kitų jos aplinkoje esančių vyrų. Kaip taisyklė, tai ankstyva meilė, susižavėjimas, aistra. Pasąmonėje ji trokšta sau įrodyti, kad yra ją už ką mylėti, kad ji yra verta meilės, nors pati tuo  netiki. Ir kas žino, prie ko gali privesti tokios trokštamos meilės paieškos...
Psichologinė trauma, patirta dėl tėvo elgesio, verčia mergaitę bijoti vienatvės ir ji visada bus pasirengusi būti su bet kuo, negu viena.
Ar galima šiuo atveju kalbėti apie ramybę ir moterišką laimę? Vienintelis, kas gali ją išvesti iš užburto rato, yra atleidimas savo tėvui, nuoširdus jo priėmimas tokiu, koks jis buvo ir koks yra.
2.  Nuoskauda dėl tėvo žiaurumo
Jei tėvas žiauriai elgėsi su dukra ar jos mama, mergaitė nuo vaikystės savyje kaupia pyktį tėvui ir tai, be jokių abejonių, perauga į mirtiną nuoskaudą.
Kokios to pasekmės? Tokios, kad suaugusi ji ieškos vyro, kuris būtų priešingybė jos tėvui, bet į savo gyvenimą pritrauks tik žiaurius vyriškius.
Kodėl? Todėl, kad jos pasąmonėje yra susiformavęs būtent toks vyro įvaizdis. Toks, koks buvo pirmasis jos gyvenime vyriškis – jos tėvas. Ir ji išgyvena baimę vien nuo minties, kad jos vyras bus toks, koks buvo jos tėvas. Ta baime ji tik sustiprina pasąmonėje esantį įvaizdį ir visata jai visada „pamėtėja“ į vyrus tėvo prototipą. Ir taip tęsis tol, kol ji atleis tėvui.
3.Nuoskauda dėl laisvės suvaržymo arba perdėtos globos
Tai yra visiška priešingybė pirmajam mūsų peržiūrėtam variantui. Šiuo atveju mergaitė stengiasi kaip galima greičiau išsivaduoti iš perdėtos tėvo globos ir pagaliau laisvai atsikvėpti.
Kokios to galimos pasekmės? Ogi tai, kad ji labai ilgai negali surasti sau poros, nes pasąmonėje ji to nenori. Ji trokšta būti laisva ir nepriklausoma.
Ar tai suteikia jai moteriškos laimės? Mažai tikėtina. Vienintelis kelias savo gyvenimui sutvarkyti – atleisti tėvui dėl patirtos nuoskaudos.
Visi keliai veda į atleidimą. Todėl jums spręsti, ar toliau savo širdyje nešioti nuoskaudą, ar vis tik atleisti.
Autorė Julija Kravčenko
P.S. Ir prisiminkite, tik keisdami savo sąmonę mes kartu keičiame pasaulį.
 http://econet.ru/articles/88076-gubitelnaya-sila-obidy-na-ottsa?utm_content=eco+news+ecolife&utm_source=econet&utm_medium=econet.ru&utm_campaign=ecolife
Iš rusų kalbos vertė Genovaitė Paulikaitė
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama