Žinių festivalis Visagine
  NAUJIENOS

Žinių festivalis Visagine

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 1-oji Visagine buvo ne tik šilta ir saulėta, bet ir skambanti nuo moksleivių klegesio bei šventinio šurmulio – juk šiais metais pirmą kartą į „Žinių festivalį“ susirinko visų miesto švietimo įstaigų atstovai.  Šventė prasidėjo šv. Mišiomis už Visagino vaikus ir jaunimą. Po jų iškilminga kolona pajudėjo link centrinio miesto stadiono, kur netrukus prasidėjo „Pirmoji pamoka“ – oficialiai paskelbta naujųjų mokslo metų pradžia. Moksleivius sveikino LR Seimo narys Algimantas Dumbrava, savivaldybės meras Erlandas Galaguz, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas. Meras Erlandas Galaguz sveikindamas linkėjo visiems sėkmingų mokslo metų – pirmokams – užduoti kuo daugiau klausimų ir pažinti pasaulį, abiturientams – priimti svarbius sprendimus atsakingai.
Miesto stadione susirinko ne tik didžiulis būrys moksleivių, bet ir visų miesto švietimo įstaigų ugdytiniai, padovanoję žiūrovams spalvingą ir nuotaikingą programą. Čia galima buvo pamatyti energingą akrobatų pasirodymą, pasiklausyti jaunųjų dainininkų koncerto, diskutuoti įvairiomis temomis ar išbandyti įvairias kūrybines veiklas. Taip pat renginio svečius džiugino neįprastas erdvinis kinas, stalo žaidimai, Visagino Raudonojo Kryžiaus veiklos pristatymas, šunų mylėtojų klubo „Aport“ programa. Vakarą vainikavo linksmųjų būgnininkų „Ritmas kitaip“ pasirodymas ir įspūdingas ugnies ugnies šou.
Dar kartą sveikiname visus Visagino moksleivius ir mokytojus su mokslo metų pradžia bei linkime visokeriopos sėkmės, smalsumo ir drąsos einant žinių keliu!
 

 

Reklama