NAUJIENOS

Žiemą pasitikite ratuoti

Kategorija:

Miestas:
Prasidėjęs lietingas ruduo ir artėjanti žiema daug žmonių paskatino dažniau pasvajoti apie nuosavą automobilį. Ypač jei po darbo tenka užsukti ir vaikų į darželį, ir į maisto prekių parduotuvę produktų, o, galiausiai, namo viską tenka parnešti savomis rankomis.
 Žinoma, automobilio įsigijimas yra didelis žingsnis, vienus nuo jo atbaido su automobilio įsigijimu kylantys papildomi rūpesčiai: vieta automobilio stovėjimui, techninė priežiūra ir kt., kiti nesiryžta įgyti vairuotojo pažymėjimo, tačiau, visgi, dažniausiai priežastis – finansinė. Juk daugelis gyvename „nuo algos iki algos“ ir per mėnesį turime nepakankamai atliekamų pinigų, kad galėtume iškart įsigyti savo svajonių automobilį.
Išeitis norintiems važinėti nuosavu automobiliu jau dabar – paskola. Jei paskolos automobiliui dairėtės jau kurį laiką, kviečiame susipažinti su „TF Bank“ siūlomomis sąlygomis automobiliui įsigyti. Banko suteikiama suma yra nuo 1000 iki 10 000 eurų, įsigyti galėsite tiek naudotą, tiek naują automobilį ar panaudoti šią sumą kartu su savo santaupomis. Paskolos skolinamos nuo 12 iki 72 mėnesių laikotarpiui, o metinė palūkanų norma šiuo metu yra 4,9 %.
Jūsų patogumui „TF Bank“ paskolą galite gauti internetu – banko darbuotojai su jumis susisieks e. paštu ar telefonu, o pinigai jūsų sąskaitą pasieks tą pačią arba kitą dieną kai pasirašysite sutartį.
Pasitikite ateinančią žiemą šiltame jūsų naujo automobilio salone. „TF Bank“ suteiktos paskolos automobiliui užteks ir įsigyti pirmai transporto priemonei, ir pasikeisti jau turimą automobilį. Pasirūpinkite, kad transporto priemonė atitiktų šiandieninius jūsų ar jūsų šeimos poreikius!
 
 

21-a leciono (pamoka)

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama