NAUJIENOS

Žemės ūkio ministro komandą papildė viceministras Donatas Dudutis

Kategorija:

Miestas:

Darbą Žemės ūkio ministerijoje pradėjo viceministras Donatas Dudutis, kuruosiantis žemėtvarkos, melioracijos, nekilnojamo turto, geodezijos, žuvininkystės, mokslo bei inovacijų, kooperacijos ir verslumo skatinimo sritis.

Miškotyros magistro laipsnį turintis D. Dudutis pastaruosius metus dirbo Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijoje miškų ūkio politikos ir valdymo ekspertu. 2016–2019 m. jis Aplinkos ministerijoje vadovavo Miškų departamentui, buvo Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės vadovas. 

Prieš tai viceministras penkerius metus vadovavo privačiai įmonei, taip pat yra dirbęs verslo konsultantu. 2001–2010 m. D. Dudutis dirbo Aplinkos ministerijos Miškų departamento Miškų ūkio plėtros skyriaus vedėju, iki tol jis buvo Miškų ir saugomų teritorijų departamento prie Aplinkos ministerijos Miškų ūkio plėtros skyriaus viršininkas. 

Karjerą valstybės tarnyboje D. Dudutis pradėjo 1997 m. Žemės ir miškų ūkio ministerijos Miškų ūkio departamento Miškų strategijos skyriuje.

ŽŪM inf.

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama