NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Žemdirbiai ginkluojasi žiniomis ir naujausia technika

Kategorija:

Miestas:
Ketvirtadienį Raudondvario dvare vyko respublikinė žemdirbių konferencija „Modernus ir šiuolaikiškas ūkis“, kurią organizavo Kauno rajono savivaldybė ir AB „Lytagra“.
Buvusio grafų Tiškevičių žirgyno kieme pristatyta naujausios žemės ūkio technikos paroda.Svarbiausia naujovė – Lietuvoje dar nematytas „JCB 535-95 Agri Pro“ krautuvas su naujos kartos dviguba transmisija, gerokai sumažinančia kuro sąnaudas.
Renginio metu Kauno rajono savivaldybė ir „Lytagra“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatė kartu organizuoti šventes ir šviečiamuosius renginius, teikti metodinę pagalbą ūkininkams, supažindinti juos su žemės ūkio ir mokslo naujovėmis.
Kauno rajono meras Valerijus Makūnas teigė, kad konferencija svarbi žemdirbių bendruomenei telkti. „Kauno rajonas nuo seno garsėja gražiomis žemės ūkio tradicijomis. Tikiuosi, kad sutartis su viena pažangiausių žemės ūkio bendrovių Baltijos šalyse padės mūsų žemdirbiams dar aukščiau pakelti kartelę“, - sakė meras.
V. Makūnas dėkojo „Lytagros“ įmonių grupės valdybos pirmininkui Adomui Balsiui už labdarą ir paramą bendruomenei. Nepamiršo ir Romualdo Majero, Romo Majausko, Genutės Staliūnienės, Vytauto Žmuidzinavičiaus, Audriaus Banionio ir daugelio kitų neabejingų savo kraštui ūkininkų. „Žemdirbystė su gražiomis kaimo tradicijomis buvo ir bus tvirčiausias Kauno rajono pamatas“, - pabrėžė meras.
 „Lytagros“ vadovas A. Balsys teigė, kad  jo vadovaujamų įmonių tinklas plečiasi, tačiauKauno rajonas visada buvo ir yra dėmesio centre. „Stengiamės ne tik gerai dirbti, bet ir būti socialiai atsakingi“, – sakė A. Balsys.
Konferencijos dalyviai susipažino su žemės ūkio aktualijomis, apžiūrėjo techniką, po to klausėsikoncerto. Renginį vainikavo ugnies šou.
 „Lytagra“ veikia Lietuvoje ir Latvijoje, šią įmonių grupę sudaro šešios antrinės įmonės ir 24 filialai, dirba daugiau kaip 900 žmonių. Pernai nekonsoliduota apyvarta siekė 199 mln. eurų.

Edmundas Mališauskas
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama