NAUJIENOS

Žemaičiai myli knygą – tai įrodė Mažeikių knygų mugė

Kategorija:

Miestas:
Lapkričio 30 d., šeštadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) viešojoje bibliotekoje vykusi knygų mugė „Žemaičiai myli knygą“, sulaukė didžiulio mažeikiškių ir svečių dėmesio.
Susirinkusiuosius sveikino ir visada mėgti knygą, nes nieko geresnio už ją nesugalvota, linkėjo Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos LiMViLA valdybos narė Rita Kubilienė. Mugėje lankėsi Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Gausybė žiūrovų, atėjusių susitikti su etnomuzikologe, „Nacionalinės ekspedicijos“ dalyve Zita Kelmickaite, rašytoju Juozu Šikšneliu ir literatūrologu Viliumi Gužauskiu, aktore, knygų autore Gražina Baikštyte, fotografu, keliautoju, knygų autoriumi Vytautu Kandrotu, netilpo į salę.
Pristatytas Mažeikių krašto kultūros paveldo 2020 m. kalendorius, iliustruotas dailininkės grafikės Astos Norkutės grafikos darbais, kuriuose – Mažeikių krašto kultūros paveldo objektai.
Netrūko veiklos vaikams: bendravo su rašytoju Tomu Dirgėla ir dailininke iliustruotoja Vita Matulyte, kūrė paveikslėlių knygelę, dalyvavo knygų pristatymuose, pramogavo. Apdovanoti konkursų „Sukurk karpinį savo kraštui“ ir „Haiku Mažeikiams“ nugalėtojai.
Mugės dalyviai galėjo leidyklų kainomis įsigyti knygų, kurias atvežė 17 leidyklų. 
 
Ryšių su visuomene skyrius
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama