NAUJIENOS

Žagarės vyšnių festivalis – be vienkartinių plastikinių indų

Kategorija:

Miestas:
Jubiliejinis Žagarės vyšnių festivalis „Trys kadencijos“ šiais metais taps draugišku aplinkai – be vienkartinių plastikinių indų.
Festivalio lankytojai, pirkdami pilstomus gėrimus, paliks vieno euro depozitą už daugkartinio naudojimo stiklinę. Tą pačią stiklinę bus galima naudoti perkant gėrimus pas skirtingus prekybininkus. Vykstant namo stiklinę bus galima grąžinti prie didžiosios scenos parke įrengtoje pažymėtoje grąžinimo vietoje ir atgauti vieną eurą, arba vežtis namo kaip Vyšnių festivalio suvenyrą. Stiklinių grąžinimo vieta veiks: penktadienį (š.m. liepos 19 d.) nuo 12 -20 val., šeštadienį (š.m. liepos 20 d.) nuo 8-20 val., sekmadienį (š.m. liepos 21 d.) nuo 9 -15 val.
Festivalio lankytojus kviečiame atsinešti bei naudoti ir savo termopuodelius, dubenėlius ir pan., į kuriuos prekybininkai taip pat pils gėrimus ir dės maistą.
Labai tikimės, kad, visų mūsų geranoriškumo ir supratingumo dėka pirmą kartą Žagarės vyšnių festivalyje naudojami daugkartiniai indai ir taikoma depozito sistema taps sėkminga praktika visiems būsimiems renginiams.


Lina Šutkienė
Joniškio rajono savivaldybės administracijos
Kanceliarijos skyriaus
Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama