NAUJIENOS

Vytauto Jančiausko virtuali paskaita „Mūsų santykių ritualai dabar“

Kategorija:

Miestas:
2020 m. gegužės 26 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys kviečia į virtualią paskaitą „Mūsų santykių ritualai dabar“. Paskaitos lektorius, sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas VYTAUTAS JANČIAUSKAS kalbės apie santykių puoselėjimą dabartiniu laikotarpiu ir apskritai apie santykius poroje. Tiesioginė transliacija vyks Pempininkų bibliotekos Facebook paskyroje.
 
Karantino laikotarpiu teko užsidaryti namuose ir daug laiko praleisti su pora, šeima, vaikais. Vieniems tai buvo nuostabus laikas drauge, kitiems – trintis ir „kampų gludinimas“. Perkainojome vertybes, apmąstėme džiaugsmus ir klaidas santykiuose. O juk santykiai ir yra viena didžiausių, svarbiausių mūsų gyvenimo sferų – tema, kurią turėtume nagrinėti, studijuoti ir puoselėti nuolatos.
 
Vytautas Jančiauskas – verslininkas, lektorius, sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas, seminarų pagalba padedantis žmonėms kurti darnius santykius. Parašė knygą „Mūsų santykių ritualai“, sukūrė unikalų žaidimą poroms „Gerų darbų kalendorius“.
 
Studijuoja pas vieną geriausių pasaulyje asmeninių pokyčių trenerių Anthony Robbins. Aistringai domisi žmogaus psichologija, elgsenos modeliais ir porų santykiais bei visomis strategijomis, kurios leidžia padaryti juos tobulais.
 
Aš visada sakau, kad santykiai tai nėra sunkus ir varginantis darbas. Savo darbu noriu parodyti žmonėms, kad šią nuostatą reikia keisti nauja – sunkiai dirbam darbe, o grįžę namo puoselėjam laimingus ir džiuginančius santykius, kada jaučiamės gerai ir maloniai.“ V. Jančiauskas 
 
Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo" išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Inesa Atkočaitienė,
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
Pempininkų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
 

Reklama