NAUJIENOS

Vyrų dienos kovose pergalę išplėšė moteris

Kategorija:

Vyrai  keičiasi. Mažėja tokių, kurie žiauriai panašūs į Elą Bandį iš  „Vedęs ir turi vaikų” ar ironiškąjį vyrą – kelmą Houmerį Simpsoną. Vis mažiau tų, kurie dribdami į sofą savo moterims sako: „tai kas šiandien vakarienei?”. Keičiasi ir moterys. Jos tarnauja kariuomenėje, tramdo bulius ir pilotuoja lėktuvus, tad galima sakyti, kad situaciją tampa lygi. Tiesa, prieš penkerius metus, savo dieną švęsdavo tik moterys (garsioji kovo aštunta), bet radijo stotis M-1 pasiūlė – švęskime ir „Nacionalinę vyrų dieną“. Lietuva pasakė „taip“.
„Tai neįpareigojanti, pozityvi ir ironiška šventė. Ne veltui pasirinkome gegužės paskutinį penktadienį, nes tokiu metų laiku švęsti galima aktyviai ir linksmai. Per tradicines šventes žmonės prasivalgo ir prasisėdi, o mes raginam susilieti su gamta, pakrutėti. Keturis metus žaidėme purvo futbolą, o šiais metais pasiūlėme naujieną – vandens kovas „Aligatoriai“. Patikėkit, „sausas įstatymas“ čia negalios.“, – sakė M-1 programų direktorius Mindaugas Stasiulis.
Radijo stotis M-1 džiaugiasi, kad ši šventė neatsiejama nuo pozityviausio Lietuvos miesto Druskininkų, todėl ir šiais metais vandens kovos „Aligatoriai“ vyko būtent čia – prie Druskonio ežero. Jose iš viso dalyvavo šešiolika komandų, o pirmąją vietą iškovojo „Sportininkais mėgėjais“ pasivadinusi ekipa, kurių gretose buvo vienintelė varžybų mergina, beje, krepšininkė. Ironiška, jog ji paskutinė išsilaikė ant savo platformos ir tokiu būdu pelnė „Sportininkams mėgėjams“ pirmąją vietą bei 1000 eurų prizą.
Vandens kovos „Aligatoriai“ – tai M-1 skelbiamos „Nacionalinės vyrų dienos“ naujiena – varžybos, kai ant dviejų plūduriuojančių platformų stovi po komandą iš šešių dalyvių, kurie pasiryžę žūt būt nustumti priešus nuo jų plausto. Tam naudojami įvairiausi kovos būdai, išskyrus smūgius ranka, galva ar koja. Laimi ta komanda, ant kurios platformos išsilaiko bent vienas dalyvis.

Ieva Stasiulevičiūtė
 

Reklama