NAUJIENOS

Vonios baldai: į ką atkreipti dėmesį juos renkantis?

Kategorija:

Miestas:
Nesvarbu, ar norite įsirengti vonios kambarį naujai statomame name , ar atnaujinti senesnį vonios kambarį, vonios baldai gali tapti pagrindiniu akcentu, formuojančiu viso vonios kambario toną ir stilių. Galima rinktis iš daugelio vonios baldų variantų, pasirinkimas šiais laikais tikrai labai didelis, todėl pasitelkę fantaziją ar pasitarę su interjero dizaineriu, sukursite savo svajonių vonios kambarį. Štai keletas dalykų, apie kuriuos reikia pagalvoti, renkantis naujus vonios kambario baldus.
Suplanuokite vonios kambario erdvę. Jei atnaujinate esamą vonios kambarį, teks apsiriboti turima erdve, išskyrus tuos atvejus, kai planuojate išgriauti sieną ar kitaip išplėsti erdvę. Jeigu įrengsite visiškai naują vonios kambarį, jums reikės nuspręsti, kiek vietos norite skirti vonios kambario baldams. Erdvės išmatavimas padės jums žinoti, kokių išmatavimų spinteles, vonią pirkti.
Pasirinkite stilių. Prisiminkite, jog viskas turi tarpusavyje derėti: grindys, sienos, spintelių paviršius ir kt. Geriausia įrengiant vonios kambarį ar bet kokią kitą namų patalpą konsultuotis su profesionaliu interjero dizaineriu, kuris padės viską tobulai bei harmoningai suderinti. Vonios kambarys – dažniausiai yra nedidelė erdvė, todėl čia itin svarbu suderinti estetiką bei funkcionalumą.
Nuspręskite, kokios apdailos norite. Apdaila yra labai svarbus dalykas, todėl jai reikia skirti pakankamai dėmesio. Jei norite, kad mažas vonios kambarys atrodytų didesnis, pasirinkite šviesios spalvos vonios spinteles. Tamsios spalvos ir ryški apdaila tinka erdviuose vonios kambariuose.
Pasirinkite, kiek kriauklių norite. Pagrindinis vonios kambarys dažnai turi dvi kriaukles, o svečių vonioje paprastai būna tik viena kriauklė. Jei jūsų vonios kambarys yra erdvus, rinkitės dvigubą kriauklę. Taip vonios kambarys atrodys patraukliau, o ir funkcionalumas bus didesnis. Net jei nuspręsite turėti tik vieną kriauklę, savo vonios kambarį galite pagyvinti, suteikti jam daugiau vertės kabindami įvairias įdomesnes spinteles ar pridėdami kitus daiktų laikymo sprendimus (įvairias pakabinamas, pastatomas lentynėles ir pan.).
Pagalvokite apie esamą santechniką. Jeigu atnaujinate vonios kambarį, įsitikinkite, jog montuojamos spintelės atitiks esamą santechniką.
Jeigu domina vonios baldai, jūs tikrai turite nemažą pasirinkimą. Vonios baldai pagal individualius užsakymus gaminami įvairiose įmonėse bei parduodami jau pagaminti. Daugiau informacijos: www.currus.lt
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama