NAUJIENOS

Viskas ką reikia žinoti apie poilsio kompleksą „Vytautas Mineral SPA“

Kategorija:

Miestas:
 Apie „Vytautas Mineral SPA“. Poilsio kompleksas įsikūręs 9 hektarų ploto sklype, šalia Birštono. „Vytautas Mineral SPA“ paslaugų kokybę įrodo tai, kad 2017 metais kompleksas buvo pripažintas profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse. Kompleksas yra tikrai labai didelis, čia yra net 164 kambariai, kuriuose gali ilsėtis iki 350 svečių.
 
Birštonas gali pasigirti unikaliu 715 metrų gylio gręžiniu, kuris yra visai šalia poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA“. Vanduo iš šio gręžinio pasižymi itin didele mineralizacija ir tuo, kad tokio daugiau niekur nėra pasaulyje. Vandeniu, kuris žemės gelmėse formavosi tūkstančius ar net milijonus metų, šiomis dienomis gali mėgautis ir juo gerinti sveikatą visi komplekso lankytojai ir svečiai.
 
Procedūros. Sveikatinimo programas ir pocedūras paruošia ir kuria tikri profesionalai. Programos sudaromos taip, kad jos padėtų komplekso lankytojams atstatyti sveikatą ir pailsinti kūną bei mintis. „Vytautas Mineral SPA“ komplekso kolektyvo tikslas yra suteikti poilsiautojams išskirtinį ir kokybišką poilsį, kad po apsilankymo komplekse, svečių kūne bei mintyse vyrautų harmonija ir ramybė. Į poilsio kompleksą atvykusių poilsiautojų laukia itin platus procedūrų ir paslaugų spektras: vandens procedūros, masažai, mineralų terapijos, sporto ir ramybės erdvės bei gardus ir sveikas maistas.
 
Kambariai.Vytautas Mineral SPA“ kambariai pasižymi išskirtiniais gamtos motyvais, minimalizmu bei jaukumu. Sau patinkantį kambario variantą ras kiekvienas, lankytojai gali rinktis iš plataus kambarių spektro.
Restoranas. Sveikatingumo komplekso restorane maistas ruošiamas su meile, o maisto produktai pasitelkiami iš vietos ūkininkų. Restoranas yra labai erdvus, o vienu metu gali talpinti net 300 svečių. Restoranas savo lankytojams siūlo švediško stalo ir a la carte maeniu.
SPA ir baseinai. „Vytautas Mineral SPA“ kompleksas savo klientams siūlo platų baseinų ir pirčių pasirinkimą: mineralinio vandens baseinas, 20 metrų ilgio sporto baseinas, sūkurinė vonia, vaikų baseinas, hamamas bei įvairios pirtys. Didelėje komplekso erdvėje kiekvienas lankytojas ras sau tinkamą kampelį. SPA erdvėje lankytojai gali mėgautis veido ir kūno procedūromis, purvo vonių terapijomis bei įvairiais masažais. Apsilankymas SPA erdvėje suteikia lengvumo bei harmonijos jausmą.
Vytautas SPA Birštonas tai puikus pasirinkimas norint pailsėti, atsikvėpti ir atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių bei veiklų. Viename komplekse rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui.
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama