NAUJIENOS

Virtuvės ir svetainės sujungimas – inovatyvu. Tačiau ar verta?

Kategorija:

Miestas:
Šiais laikais naujos statybos būstuose virtuvės bei valgomojo erdvės yra sujungtos. Kodėl? Kadangi tai atrodo kur kas praktiškiau, modernūs namai dažniausiai būna kur kas erdvesni, juolab, žmonėms patinka toks išdėstymas, kuris suburia visus į vietą patalpą.
Jeigu Jūsų namuose šios dvi patalpos šiuo metu yra atskirtos – tokiu atveju siūlome kreiptis į specialistus, kurie padės sukurti šios įdėjos įgyvendinimo projektą. Kaune interjero dizainas siūlomas daugelio įmonių, tad verta palyginti kuo daugiau alternatyvų, kol pavyksta rasti savitą.
Sujungtos erdvės – pasiteisinantis namų interjero sprendimas, kadangi:
  • Tokiose erdvėse dažniausiai yra kur kas šviesiau, o natūrali šviesa – visada trokštamas pasirinkimas namuose.
  • Daugelis šeimininkių džiaugiasi, kad sujungus šias erdves nebeliko tik virtuvės zonos, kurioje žmonės linkę gaminti vieni. Dažniausiai taip nebūnama kartu su svečiais, su kuriais norisi būti. O ir verta, tad sujunkite erdves ir bendraukite tiek, kiek tik norisi.
  • Tokio tipo interjeras papildomai gražinamas įvairiais akcentais, kurie tik vienoje iš šių patalpų gali būti per dideli. Pavyzdžiui, kad ir židinys, kuris ne tik šildo, tačiau ir suteikia namams daugiau jaukumo, elegancijos, galiausiai, ramybės, kurios daugelis ir trokšta savo namuose.
  • Daugelis atskirai virtuvėje laiko mini TV, kurie suteikia jaukumo gaminant. Jeigu erdvė bus viena – tokiu atveju ir verta labiau įsigyti vieną kokybišką TV, kuris leis žiūrėti kulinarines laidas iš Jums labiausiai tinkamo kampo.
  • Sakoma, kad tokios erdvės yra subalansuotos šeimoms, kurios nori būti kartu ir kuriems gaminimas bei vakarinė yra malonus ritualas.
Žinoma, tokios skoningos aplinkos sukūrimas iš dviejų skirtingų zonų gali atrodyti labai sudėtingas darbas. Tačiau įveikiamas, tik reikia turėti planą, kuriuo bus sekama. Specialistas vertinama būsimo kambario kvadratūrą ir taip pat ieško inovatyvių sprendimų, kurie suteiktų patalpai daugiau patogumo.Žinoma, vertinama, kokie akcentai labiausiai tinkami, taip pat ir derinamos smulkmenos, kurios gali užtikrinti, kad rezultatas atitiks kiekvieno kliento poreikius. Juk Kaune interjero dizainas, kuriamas pagal esminius niuansus, tačiau jie individualiai derinami prie kiekvieno kliento poreikių.

Aistė Bielinė

Reklama