NAUJIENOS

Virtualios pažintys arba meilė iš pirmo žvilgsnio

Kategorija:

Su balandžio 1-ąja, bičiuliai. Sako, kad mokantys juokauti greičiau kelią į laimę suranda. O kokia laimė be meilės. Ir kai prieš gerą mėnesį facebook-e suradau žinutę, puoliau aiškintis, ar tik nebūsiu kokio mėnesio pramiegojusi ir nepastebėjusi, kaip balandžio 1-oji atskubėjo.

„Sveika, mylimoji. Internete radau tavo nuotrauką. Esu labai sužavėtas ir noriu su tavimi užmegzti tvirtus santykius. Aš turiu savo verslą. Jau penkeri metai esu našlys. Žmona žuvo autokatastrofoje. Auginu sūnų, kuriam 14 metų. Esu linksmas vyras. Man patinka, kai mane supa laimingi žmonės. Aš nerūkau, negeriu. Esu ištikimas. Man patinka klausytis muzikos. Mane muzika atpalaiduoja. Man patinka šokti. Kai turiu laisvo laiko, žaidžiu golfą. Aš svajoju tave apkabinti, ilgai tave bučiuoti, vaikščioti su tavimi susikibus už rankų. Aš noriu, kad tu būtu mano siela. Tikiuosi, mes susitiksime ir toliau mūsų gyvenimai eis tuo pačiu keliu. Laukiu iš tavęs žinios.“

Še tau, meilė iš pirmo žvilgsnio!!! Tačiau ką gali žinoti. Gal likimas, tempdamas meilės kalną, beldžiasi. Padėkoju už laiškutį, o po valandos jau gaunu kitą laišką. Ir kokių tik gražių žodžių neprirašyta. Vis medutis, medutis... Fu, net per saldu pasidarė...

Tik pasirodo, meilės ištroškusių ne vienas ir ne du. Gaunu laišką nuo kito įsimylėjėlio. Laiškas beveik nesiskiria nuo pirmojo. Nu nu, pasižiūrėsiu, ką tas toliau giedos. Anglų kalbos įgūdžius sustiprinsiu, nes ta kalba jau pradeda kelti nepageidautinų situacijų. Ir jam padėkoju už laišką, už siūlomą draugystę. Po valandos ir jis man parašo. Vėl medutis, saulės zuikutis. Oho! Dar didesnis azartas pagauna, kai gaunu analogišką trečią laišką.

Laiškai seka vienas po kito. Lyg patvinusi upė iš jų liejasi auganti meilė... Tačiau. Vienas išplaukė į jūrą ir jį pagavo piratai. Kažkas juk turi išpirką sumokėti. O jei jau tiek meilės žodžių prirašytą, prašo manęs tai padaryti. Atsakau, kad mielai tai padaryčiau, jei jis mano smulkioms išlaidoms bent 500 tūkst.dolerių pervestų.

Kitas iškeliavo į kažkokią salą, ten jį užpuolė plėšikai ir atėmė viską. Dabar sėdi toje saloje basas ir nuogas ir nežino, kaip iš jos išsikepurnėti. Jo gelbėjimosi ratas – 8 tūkst.eurų, kuriuos tuojau pat su palūkanomis grąžinsiantis, kai tik iš tos salos išsikepurnėsiantis. Patariau pačiam iki žemyno atplaukti, nes kur garantijos, kad vėl jo neapiplėš. Nebus pinigų, plėšikams nebus pagundų.

Trečiam kilo problemos su verslu. Gyvybiškai svarbiam sandoriui jam pritrūko 30 tūks. eurų. Dievagojosi, kad juos su dideliais procentais sugrąžins arba atveš, atvažiuodamas pas mane.

Parašiau, kad man patinka vyrai, kurie manimi pasirūpina ir kad tikiu, jog jis visus savo reikalus susitvarkys sėkmingai. O sėkmingai sutvarkęs sandorį, atsiųs man 300 tūkst. eurų smulkioms išlaidoms.

Keista, nė vienas iš jų man daugiau neberašė...

O va vakar mane pasiekė paguodos laiškas. Tiks pat, kokius iš anų gaudavau. „Kam varginti žmogų“, - pamąsčiau ir parašiau. „Dėkoju už man parodytą dėmesį. Žinau, kad esu graži ir žavinga, bet vyrų dėmesį labai vertinu. Tiesa, nepakliūk piratams, plėšikams, nesivelk į rizikingus sandorius, nes nė vienu atveju pinigų tau nesiųsiu.“ Praėjo para, atsakymo nėra. Tikriausiai žmogus ne iš gero gyvenimo manimi žavėjosi. Ko gero sėdi kokioje negyvenamoje saloje plikas basas ar kokių piratų surakintas ir nebegali pagalbos paprašyti. Ech, o aš visą laiką taip motiniškai rūpinuosi vyrais. 

Genovaitė Paulikaitė


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama