NAUJIENOS

Virtuali paskaita „Muzikos terapija: būtis, užkoduota garse“

Kategorija:

Miestas:
2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti  virtualioje paskaitoje „Muzikos terapija:  būtis, užkoduota garse“ (iš ciklo „Emocijų muzika“). Lektorė doc. dr. Rasa Jautakytė.

Virtualios paskaitos metu aiškinsimės, kas tai yra muzikos terapija, ir kuo ji naudinga;  aptarsime muzikos terapijos raidą ir šiuolaikines kryptis;  išgirsite  patarimų, kaip taikyti muzikos terapijos elementus savo kasdieniame gyvenime.

Rasa Jautakytė – socialinių mokslų daktarė, docentė. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Dirba pedagoginį ir mokslinį darbą  Klaipėdos universitete Pedagogikos katedroje ir Klaipėdos Respublikinės ligoninės Psichiatrijos skyriuje muzikos terapeute. Mokslinių interesų sritys: muzikinis ugdymas kūdikystėje, ikimokykliniame amžiuje, muzikos terapija darbe su suaugusiais. Yra Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narė ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos narė.
Renginys organizuojamas įgyvendinant Kultūros tarybos finansuotą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“. Projekto veiklos skirtos ne tik negalią turintiems žmonėms, bet ir jų artimiesiems, visiems, kurie išgyvena atskirtį, ieško gyvenimo prasmės, nori pažinti save ir kitus, tobulėti.
Tiesioginės transliacijos nuorodą rasite bibliotekos interneto svetainėje www.biblioteka.lt. 
 
 
https://www.facebook.com/kmsvb/videos/901754290247730/
 
 
 
 

Reklama