NAUJIENOS

Vilmos Vasiliauskaitės „Laiptai į gelmę“

Kategorija:

Miestas:
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus V. K. Jonyno galerijoje, Turistų g. 9, Druskininkuose balandžio 6 d., šeštadienį, 15 val. atidaroma Vilmos Vasiliauskaitės tapybos darbų paroda „Laiptai į gelmę“.
Šviesos paslapties perpratimas – kiekvienam dailininkui kūrybinis iššūkis. Menininkė šį galvosūkį sprendžia tarsi įjungdama naktinės lempelės šviesą, kviesdama mus sapnuoti atviromis akimis. Paveikslų motyvai patys įvairiausi, čia per rūkus matyti tirpstantis balerinos siluetas, ar gėlės žiedas... Kaip sapne jie atsiranda iš niekur, taip ir išeina į kažin kokius mūsų pasąmonės užkulisius, ar iškelia vaikystėj matytus vaizdus ir priverčia minutei kitai sustoti ir pasvajoti. „Kas sakė, kad gelmėje nėra šviesos?“ – intriguoja parodos autorė, kviesdama į personalinę parodą savo tėviškėje.
 
Tapytojos Vilmos Vasiliauskaitės vaikystė prabėgo Druskininkuose, kur gamta organiškai susilieja su miesto parkais ir skandina medžių vėsoj ir tirštoj žalumoj miesto architektūros kontūrus. Dailininkė tapybos pradmenų mokėsi Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje, V. K. Jonyno  dailės skyriuje. Vėliau studijavo Šiaulių universitete, baigė dailės magistro studijas. Vilma Vasiliauskaitė yra surengusi virš 30 personalinių parodų, dalyvavusi apie pusšimtyje grupinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose ir užsienyje. Yra dalyvavusi daugiau nei dešimtyje tarptautinių plenerų.
 
 
Paroda veiks: 2019 04 06 – 2019 05 09


Maloniai kviečiame apsilankyti.
 

Pusiaužiemio žygis

Užsienio turistus domina Lietuvos gamta

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kaip mokėmės siuvinėti atviruką

Ne dankinde, sed kisindeReklama