NAUJIENOS

Viktorija Polzunovaitė: supratau, kad reikia tikėti, domėtis ir būti atkaklia, ieškant teisybės

Kategorija:

Miestas:
Miestuose ir miesteliuose jau žiebiasi Kalėdų eglės, besivaržančios savo grožiu ir primenančios, kad plėšiame 2019 metų paskutinio mėnesio kalendoriaus lapelius, galvojame apie kitus metus ir peržvelgiame jau nuveiktus darbus, įvertiname savo sėkmes ir nesėkmes. Be to, šis laikotarpis – ir viena gražiausių švenčių, kai dalijamės meile, šiluma, kai su savo artimaisiais ir bičiuliais susėdame prie šventinio stalo ir džiaugiamės galėdami pabūti kartu. Mintimis dalijas Panevėžio miesto  tarybos narė Viktorija Polzunovaitė.

 Kuo Jūsų gyvenimą praturtino 2019-ieji metai?

2019- ieji prasidėjo intensyviai, nes dalyvavau savivaldybių rinkimuose. Kovo mėnuo atnešė ne tik gimtadienį, bet ir naujas pareigas. Panevėžiečiai išreiškė pasitikėjimą rinkimų komiteto „Kurkime jaukų miestą KARTU“ nariais. Jų pasitikėjimas sąrašu lėmė, jog balandžio mėnesį daviau priesaiką ir tapau Panevėžio miesto tarybos nare. Tai tapo iššūkiu ne tik man, bet ir visai šeimai.
Visus metus lydėjo smalsumas, noras sąžiningai dirbti ir suprasti, kaip funkcionuoja savivalda bei politika, artimųjų ir miestiečių lūkesčiai, politinių oponentų „kirčiai“... Tai sustiprino šeimą ir augino mane kaip asmenybę. Supratau, kad reikia tikėti, domėtis, informaciją tikrinti ir būti atkaklia ieškant teisybės.
Metai dovanojo pažintis ir ryšius, kurie tikiu, jog išaugs į gražias draugystes ar patirtis.

Koks ryškiausias šių metų įvykis ar susitikimas?

Duota tarybos nario priesaika. Didžiulė atsakomybė skaityti priesaikos žodžius uždėjus ranką ant Konstitucijos.


Kalėdos – tai ir stebuklų laikotarpis. Teigiama, kad didesni ar mažesni stebuklai mus lydi ir kiekvieną dieną. Tad koks stebuklas įvyko Jūsų gyvenime ir kokią įtaką jis turėjo Jūsų gyvenimui?

Didžiausias stebuklas mano gyvenime – dukrytės, jos neleidžia sustoti. Sustoti domėtis, stebėtis, žaisti, pažinti, rizikuoti. Jos moko numoti ranka į baimes ir žvelgti tolyn – tiesiai į tikslą.

Koks Jūsų mėgstamiausias kalėdinio stalo patiekalas ir galbūt galite pasidalinti jo receptu?

Pats laukiamiausias Kūčių stalo patiekalas virtinukai su džiovintais grybais: jie kvepia vaikyste ir primena močiutės namus. Jie pažadina tikėjimą stebuklais ir suburia šeimą į tėvelių namus.

Ko palinkėtumėte sau, savo artimiesiems ir, be abejo, šios svetainės lankytojams?

Tikėti stebuklais ir rasti laiko artimiausiems.

Dėkojame už pokalbį.

Kalbino
Karolina Baltmiškė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama