Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ renginys „Mums jau – 15!“
  NAUJIENOS

Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ renginys „Mums jau – 15!“

Kategorija:

Miestas:
2019 m. rugsėjo 1 d. Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ organizavo renginį „Mums jau – 15!“, skirtą VVG 15 metų veiklai paminėti, paskatinti skirtingų sektorių bendradarbiavimą įgyvendinant naujas idėjas.
Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Mokslo populiarinimo parko kaimo regioninės plėtros centro vadovas Rimantas Čiūtas, Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė, Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės pirmininkė Loreta Rubežienė.
Taip pat renginyje dalyvavo patys aktyviausi, šauniausi vietos veiklos grupės ir rajono kaimo bendruomenių nariai, Vietos veiklos grupės steigėjai, seniūnai ir savivaldybės darbuotojai, verslo atstovai.
Vietos veiklos grupė (VVG) „Radviliškio lyderis“ – tai asociacija, įkurta 2004 m. rugsėjo 1 d. Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje partnerystės principu, apjungusi kaimo gyventojų interesus atstovaujančioms nevyriausybinių organizacijų, verslo sektoriaus ir valdžios sektoriaus atstovus. VVG pagrindinis tikslas – sukurti institucinę struktūrą (asociaciją), kuri skatintų ir remtų kaimo gyventojų ir jos bendruomenės aktyvumą ir gebėjimus integruotis į visuomenėje vykstančius procesus bei per įvairių programų įgyvendinimą teiktų paramą plėtojant vietos iniciatyvas ir stiprintų vietos gyventojų gebėjimą dirbti kartu.
Renginio metu vyko amatininkų ir verslininkų mugė, kurioje dalyvavo atstovai ne tik iš Radviliškio rajono, bet ir iš kaimyninių rajonų. Mugės metu vietos ir kaimyninių rajonų verslininkai, amatininkai pardavinėjo savo pagamintą produkciją. Taip pat Radviliškio rajono bendruomenės pristatė šiuo metu įgyvendinamus arba jau įgyvendintus vietos projektus.
Pakiršinio kaimo bendruomenė savo kiemelyje virė daržovių sriubą, prekiavo amatininkų pagamintais gaminiais, siūlė nusikalti laimės monetą, pažaisti šachmatais. Vėriškių bendruomenė pristatė krašto kulinarinio paveldo gaminius. Visus vaišino ir kvietė įsigyti iškeptų sausainių, grybukų ir kt. gardumynų. Pociūnėlių miestelio bendruomenė savo kiemelyje vaišino, bei kvietė įsigyti pagamintas cukatas, obuolių sultis ir žolelių arbata. Šiaulėniškių bendruomenė su tautodailininku Eugenijumi Arbušausku kvietė visus pasimatuoti klumpes, įsigyti įvairiausių kaukių, bei kitų gaminių iš medienos. Baisogalos priestočio bendruomenė „Įmantai“ kvietė paskanauti spragintų kukurūzų ir cukraus vatos. Baisogalos bendruomenė supažindino su įgyvendintais projektais, vaišino žuviene, pardavinėjo amatininkų sukurtus gaminius. Šeduvos miesto bendruomenė vaišino namine gira ir kepta duona, pastatė pripučiamą batutą, ir visi norintys galėjo pašokinėti ant batuto bei linksmai nučiuožti nuo čiuožyklos, visus pradžiugino smagi pramoga leidžiami muilo burbulai ir piešiniai ant veido bei putų šou.
Renginio metu svečius linksmino Evelina Stalgienė, Baisogalos KC netradicinė kapelija „Dainoriai“ ir moterų vokalinis ansamblis. Renginį vainikavo muzikinė grupė „Žemaitukai“. Visi renginio dalyviai buvo vaišinami koše.

VVG „Radviliškio lyderis“ nuoširdžiai dėkoja svečiams, bendruomenėms, seniūnijoms ir kitoms organizacijoms už dalyvavimą renginyje ir gražių kiemų įkūrimą, už parodytą vaišingumą, už gerą nuotaiką ir bendradarbiavimą.
 

VVG „Radviliškio lyderis“ informacija

Reklama