NAUJIENOS

Vietos, kurias privalu aplankyti Druskininkuose

Kategorija:

Miestas:
Ilgą laiką žmonės traukdavo į Druskininkus pasimėgauti vandens pramogomis Druskininkų vandens parke, paslidinėti „Snow Arenoje“ ar pasigrožėti muzikiniu fontanu. Tačiau ar žinojote, kad šis miestas turi ir daugiau objektų, kurių neaplankyti būtų tikra nuodėmė.
Meilės sala. Tai yra Nemuno upėje esanti sala. Į ją šio amžiaus pradžioje rinkdavosi Druskininkų jaunimas, kurdavo laužus, šokdavo ir linksmindavosi. Išmušus laikrodžiui vidurnaktį merginos eidavo į kairį salos krantą ir plukdydavo vainikus. Šiomis dienomis turistai šią salą apžiūrinėja keliaudami laivu, nes tai yra puikus pasirinkimas norint geriau susipažinti su negirdėtomis Druskininkų legendomis.
 „Grožio šaltinis“. Natūralus gamtos SPA šaltinis slypi Druskininkų mieste, nusileidus prie Nemuno. Ten rasite „Grožio šaltinį“ kur galėsite pasilepinti natūraliomis gamtos teikiamomis grožio procedūromis. Šaltinyje vanduo yra itin sūrus ir netinkamas gerti. „Grožio šaltinis“ yra sūriausias ir giliausias Druskininkų šaltinis, o vanduo jame turi valančių ir jauninančių savybių. Vanduo yra naudojamas gydomosioms ir grožio procedūroms. Šiuo vandeniu rekomenduojama prausti veidą ar skalauti gerklę, šaltinio vanduo veikia kaip priešuždegiminis preparatas. Taigi poilsis Druskininkuose yra puiki galimybė ne tik pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą.
Linų keltuvas. Šis miestas turi unikalų ir vienintelį Lietuvoje lynų keltuvą. Ši transporto priemonė yra draugiška aplinkai ir visai jos neteršia, tai puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šiuo metu veikia keturi dešimties vietų keltuvai,kurie nuo vienos stotelės prie Druskininkų vandens parko iki kitos, prie „Snow Arenos“ Jus nukels per 7,5 minutes, 45 metrų aukštyje. Kelionės metu pro keltuvo langus galite grožėtis nepaprasto grožio miškais, Nemuno upės vingiais bei miesto panorama
Žilvino takas. Tai yra mažai kam žinomas takas, kadangi jis neveda prie lankytinų ar kitų populiarių objektų. Tačiau kuo jis ypatingas? Pasivaikščiojimas šiuo taku bu tarsi inhaliacijos terapija jūsų plaučiams bei kvėpavimo takams. Žmonėms kurie didžiąją gyvenimo dalį praleidžia mieste, šioje vietoje gali pradėti suktis galva, nes tai yra vieta kurioje yra švariausias ir tyriausias oras visuose Druskininkuose. Taip yra dėl to, nes take gausu kadagių, kurie keliasdešimt kartų geriau valo orą už pušis.
Druskos studija. Ar kada pagalvojote, kad meno kūriniai gali būti kuriami iš druskos? Ant Račnytėlės upės kranto savo sodyboje unikalų meną kuria menininkai Tauras ir Aušra. Atvykus į šią sodybą, galima apžiūrėti ne tik įspūdingas skulptūras iš druskos , bet ir specialiuose užsiėmimuose pačiam nulipdyti savo norimą meno šedevrą.
Taigi poilsis Druskininkuose gali būti daug įdomesnis ir unikalesnis nei galite pagalvoti. Kurorte slypi daugybė nuostabių vietų, kurios yra mažiau žinomos keliautojams, tačiau yra nepaprastai gražios ir vertos dėmesio.
 

Reklama