Veterinarijos klinika: kada ir nuo ko skiepijami gyvūnai?
  NAUJIENOS

Veterinarijos klinika: kada ir nuo ko skiepijami gyvūnai?

Kategorija:

Miestas:
Veterinarijos klinika yra vieta, kurioje gydomi jūsų augintiniai, vykdoma įvairių ligų profilaktika.  Veterinarijos klinika gyvūnams – lyg ligoninė žmonėms. Jose dirba kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, kurie rūpinasi gyvūnų sveikata.
Veterinarijos klinikoje Greitoji žirafa yra teikiamos šios paslaugos: gyvūnų vakcinacija bei identifikacija, ginekologija-urologija, chirurginės operacijos. Prireikus galima gauti pagalbą namuose.
Vakcinacija atliekama šunims ir katėms. Vakcinuoti galima tik sveikus gyvūnus, kuriems likus 7-10 dienų iki procedūros buvo suduoti vaistai nuo kirminų.
Šunų skiepijimas
Šunys skiepijami nuo maro, infekcinio hepatito, Parvovirusinio enterito, Leptospirozės, Paragripo, Pasiutligės ir pan.
Šuniukus šiomis vakcinomis galima skiepyti nuo 6 savaičių amžiaus. Konkrečiomis vakcinomis skiepijama atsižvelgiant į gyvūno savininko pageidavimus, gyvūno sveikatos būklę. Tokius sprendimus priima veterinarijos gydytojas.
Suaugę šunys yra skiepijami vieną kartą per metus kompleksine vakcina nuo pasiutligės bei infekcinių ligų.
Kačių skiepijimas
Katės yra skiepijamos nuo kačių infekcinio enterito (kitaip dar vadinamo Panleukopenija), infekcinio rinotracheito, Kalicivirozės, pasiutligės ir kt.
Maži kačiukai skiepijami 8 bei 12 savaičių amžiaus, o suaugusios katės – vieną kartą per metus.
Kaip neapsirikti renkantis veterinarijos kliniką?
Pirmiausia patariame apsilankykite klinikoje. Nueikite ir paaiškinkite, kad ieškote klinikos, kurioje būtų puikiai rūpinamasi jūsų augintiniu. Dauguma veterinarijos gydytojų bus laimingi galėdami jums aprodyti kliniką ir papasakoti, kokias priemones jie turi. Atminkite, kad skirtingos klinikos gali turėti skirtingas galimybes ir skirtingus požiūrius į naminius gyvūnėlius ir jų savininkus.
Taip pat paieškokite informacijos apie konkrečioje klinikoje dirbančių gydytojų kvalifikaciją, jų išgydytų gyvūnų istorijas. Žinoma, daug informacijos galima rasti internete, tačiau geriausia susitikti su gydytoju gyvai. Juk neapsiriksime sakydami, jog geras žmogus, mylintis savo darbą ir pacientus, visu 100 procentų jiems atsiduodantis iš karto bus pastebėtas. Jo žmogiška šiluma, elgesys su gyvūnais pasakys daugiau nei gražiausi žodžiai.
Ne mažiau svarbi veterinarijos klinikos vieta ir darbo laikas. Patogiau, jeigu ji yra netoli namų, o darbo laikas jums patogus.
Gera veterinarijos klinika – tai ne gražus pastatas, o jame dirbantys profesionalūs, savo darbą mylintys žmonės. Tad rinkitės atsakingai.
 

Reklama