NAUJIENOS

Vestuvės Italijoje: kokį vaidmenį turėtų atlikti tėvai?

Kategorija:

Miestas:

Labai dažnai pasitaiko situacijų, kai susižadėjusios poros stačia galva neria į planavimų ir pasiruošimų jūrą visai pamiršdamos apie tai, kas itin svarbu kiekvienai būsimai šeimai – šeimos iš kurių jie yra kilę. Jaunųjų biudžetas ar pagrindiniai pasirinkimai labai svarbūs ir savaime suprantami tik jų vienų sprendimai. Tačiau tiek tėvams, tiek ir patiems būsimiems jaunavedžiams įsileisti šeimą į planavimų ratą – naudinga. Kaip vestuvės Italijoje gali būti dar tobulesnės prisidedant tėvams pasakoja Vilma wedding & event planner įkūrėja Vilma Rapšaitė.

Ramybė

Turbūt geriausia tėvų dovana būsimiems jaunavedžiams – palaikymas ir ramybė. „Tėvai jau pragyveno savo didžiąją dieną ir nors jūsų vestuvės Italijoje, o jų vyko gimtajame mieste prieš tris dešimtis metų, jausmai verda vienodai.“, – pastebi V. Rapšaitė ir primena, kad tėvai puikiai žino kaip jaučiatės ir kas padėjo jiems. Leiskite jus apkabinti, priimkite puodelį raminančios arbatos ir įsiklausykite, kai jums liepia tiesiog giliai įkvėpti.

Koncentracija

„Jūs dabar – jausmų ir emocijų vulkanas, kuris bet kada gali išsiveržti. Ir tai visiškai natūralu, juk jūs – greit patikėsite savo gyvenimą vienam vieninteliam žmogui.“, – apie kylančias emocijas ir jų natūralumą kalba vestuvių planuotoja.

Būtent dėl nuolatinio vidinio nerimo jūs galite praleisti ne tik nedideles smulkmenas, bet net ir kažką didelio bei svarbaus. Įsileiskite tėvus į planavimą. Tokiu būdu jie galės priminti apie dar neatliktas užduotis ar pasimiršusias smulkmenas. Žinoma, nesupraskite neteisingai – jūsų tėvai irgi išgyvena ir jūsų vestuvės Italijoje jiems – tikras iššūkis. Bet ne jie žengs prie altoriaus, todėl daug aiškiau mato bendrą paveikslą ir gali įžvelgti jo trūkumus.

Pagalba

Vilma wedding & event  planner įkūrėja sako: „Gerai pagalvokite, kas visą gyvenimą stovėjo šalia ir laikė jūsų ranką geromis ir blogomis dienomis? Turbūt daugeliui tai – būtent tėvai. Tad kodėl planuojant vestuves negalite jiems patikėti bent menkų užduočių, kurios jums padėtų išvengti neigiamų emocijų?“

Perleiskite pamergių suknelių primatavimus mamai ar būsimai anytai, o džentelmenų staliuko užkandžius tiek tėtis, tiek ir būsimas šešuras tikrai sugebės parinkti tobulai. Taip pat, net ir vestuvės Italijoje gali būti su juodos duonos rieke, druska ir šeimos židiniu jei tik jūsų tėvai nori perduoti savo namų šilumą jums. Todėl nepamirškite ne tik tėvų pagalbos, bet ir iš kartos į kartą perduodamų tradicijų.

„Atsiminkite, kad jūs ir jūsų tėvai – ne tokie skirtingi, kaip gali atrodyti. Todėl ir sprendimus tiek jūs, tiek jie priimsite labai panašius jeigu ne visai vienodus. Nesvarbu vestuvės Italijoje ar trečiųjų šalių kaimelyje – tėvai nori ir gali jums padėti visais iškylančiais klausimais – leiskite jiems būti jūsų didžiosios dienos dalimi.“, – pataria vestuvių Italijoje planuotoja Vilma Rapšaitė.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama