NAUJIENOS

Verslo dovanos: ką pasirinkti?

Kategorija:

Miestas:
Artėja gražiausios metų šventės – simbolinis metas įvertinti verslo partnerius, lojalius klientus ir kolegas, atsidėkoti už bendradarbiavimą ir skirti jiems savo dėmesio. Tam yra daugelis būdų – nuo verslo pietų, degustacijų, savaitgalio išvykų iki gražaus žodžio ar šilto palinkėjimo. Dar vienas itin vertinamas padėkos būdas – verslo dovanos. Jos neprivalo būti brangios, išskirtinės ar itin originalios – vis dėlto rinktis reiktų atsakingai, mat skleidžiama žinutė lemia jūsų įmonės įvaizdį ir grindžia vertybes. Jeigu galvojate apie verslo dovanas, suprantate jų svarbą, bet vis dvejojate, kokias pasirinkti – šie patarimai kaip tik jums.
 

Šiltas ir įsimintinas gestas

 Verslo dovana – tai puikūs būdas stiprinti ryšį su svarbiais partneriais, ilgalaikiais klientais ar įmonės darbuotojais. Šiuo simboliniu gestu parodote, kad jūsų kuriami tarpusavio santykiai jums svarbūs ir prasmingi. Taip formuojate teigiamą įmonės įvaizdį ir skatinate sėkmingą tolimesnį bendradarbiavimą.
 
Be to, dėkingumu įprasminate abipusį ryšį kaip vieną svarbiausių sėkmingos jūsų veiklos priežasčių. Taigi, tai taps šiltu ir įsimenamu simboliu, kuris, be abejonės, bus įvertintas. Juk gauti dovanas visuomet malonu, tiesa? 

Praktiškumas – visuomet madingas

Dovanoti verslo dovanas svarbu, bet dar svarbiau – išrinkti tinkamą ir tikrai naudingą dovaną. Todėl jeigu klaidžiojate interneto platybėse, renkatės iš daugelio verslo dovanų variantų ir ieškote išskirtinių, unikalių dovanų, pagalvokite, ar tai bus naudinga dovana.
 
Daugelis įprastų, ne kolekcionieriams skirtų statulėlių, stalo aksesuarų, pakabinamų laikrodžių beprasmiškai dulka biuro lentynose ar palangėse ir nekuria jokios pridėtinės vertės. Todėl praktiškos verslo dovanos – saugus pasirinkimas, suteikiantis naudos biure ar laisvalaikio erdvėje kasdien. Štai keletas praktiškų dovanų pasiūlymų, kurie tikrai nenuvils:
 
  • Džemperiai ir marškinėliai.  Itin kokybiškas, šiltas, stilingas megztinis ar marškinėliai – išskirtinė verslo dovana, kuri gali praversti darbo ir laisvalaikio aplinkoje. Šios verslo dovanos su logotipu, pristatančios jūsų įmonę – praktiškas ir abiem pusėms naudingas pasirinkimas. 
  • Rašikliai ir pieštukai. Tai priemonės, kurios visuomet turi būti po ranka – pasirašant dokumentus, pildant dienotvarkę ar tiesiog pasižymint mintis popieriaus lape. Rinkitės kokybiškus rašiklius ir tušinukus, kurie atliks reprezentacijos funkciją ir bus nepakeičiami pagalbininkai atliekant kasdienius biuro darbus.
  • Gertuvės ir puodeliai. Šios dovanos itin mėgstamos įmonių; jos išsiskiria praktiškumu bei ilgaamžiškumu. Išlaisvinkite savo vaizduotę – išrinkite žaismingą ir įdomų puodelį ar gertuvę, užrašykite palinkėjimą ar net šmaikščią frazę: taip ši dovana kels teigiamų emocijų ir taps mėgstamiausia biuro detale. 
  • Kuprinės ir krepšiai. Nuolat keliaujantys ir skubantys verslo žmonės sunkiai įsivaizduoja dieną be kurpinės ar krepšio, kuriame telpa visi reikalingi dokumentai, knygos ar nešiojamasis kompiuteris. Be to, šios kuprinės gali būti naudingos ir praleidžiant laisvalaikį su šeima ar draugais. Tokia dovana liks patenkinti net ir reikliausi verslo atstovai. 

Kurkite tvirtus ir ilgalaikius ryšius

Šiltą tarpusavio ryšį, ilgai trunkantį bendradarbiavimą ir dėkingumą galite išreikšti teikdami verslo dovanas. Artėjantis švenčių metas – puikus laikas dalintis dėkingumu ir rūpestingumu.
 
Paprastai partneriams, lojaliems klientams ir kolegoms labiausiai praverčia praktiškos ir naudingos dovanos, kurių panaudojimo spektras itin platus.
 
Praktiškų dovanų pasirinkimui puikiai tinka šilti ir stilingi džemperiai, kelioninės ar kasdienės kuprinės, puodeliai ar kitos dovanos su logotipu ar žaisminga, šmaikščia fraze. Šios kokybiškos, ilgaamžės ir praktiškos smulkmenos prisidės prie gero verslo įvaizdžio kūrimo, taip pat skatins dar glaudesnius tarpusavio ryšius su partneriais ir sava komanda.
 
Aistė Bielinė

Reklama