NAUJIENOS

Verslo centrų valymas naudojant profesionalią įrangą

Kategorija:

Miestas:

Švarios patalpos nėra prabanga, o būtinybė. Nesvarbu ar tai privatus namas ar butas, ar biuras. Švara būtina visur. Tvarkingos patalpos yra jaukesnės, jose maloniau leisti laiką, dirbti. Be to, tai naudinga sveikatai. Įvairūs virusai, bakterijos, dulkės, kurios kaupiasi nešvariose, neprižiūrimose patalpose gali sukelti tam tikrų sveikatos sutrikimų, jie gali paūmėti.

Jeigu neturite laiko ar galimybių patys tvarkyti namus ar biurą, į pagalbą pasitelkite šios srities specialistus. Geriausi iš geriausių yra Top Clean komanda. Atliekame kasdienius, vienkartinius tvarkymo darbus. Vienkartines tvarkymo paslaugas žmones dažniausiai užsisako tada, kai artėja didžiosios metų šventės (Kalėdos, Naujieji metai), svarbios asmeninės šventės ir pan.

Išsikvieskite mūsų valymo komandą ir ji pavers jūsų namus švara dvelkiančiais bei dar jaukesniais. Valome langus, stiklines pertvaras, plauname baldus, kilimus. Galime sutvarkyti įvairaus dydžio patalpas. Valome rankiniu beimechaniniu būdu.

Klientui pageidaujant teikiame šias, ne tokias įprastas, paslaugas: stogų bei fasadų valymas, langų valymas naudojant specialią techniką, grindų šveitimas, vaškavimas ir impregnavimas. Jeigu klientas itin vertina natūralumą, valymui naudojame tik ekologiškas priemones, kurios neerzina kvėpavimo takų, nekenkia sveikatai. Svarbu pabrėžti, jog patalpų tvarkymui naudojame tik profesionalams skirtą įrangą, valymo priemones. Tai leidžia pasiekti maksimalius rezultatus, o mūsų klientai gali mėgautis nepriekaištinga švara.

 Top Clean teikia šių patalpų valymo paslaugas:

●       Privatūs namai ir butai;

●       Biurai;

●       Verslo centrai;

●       Bankai;

●       Gydymo įstaigos;

●       Medicinos pramonės įmonės;

●       Parduotuvės;

●       Prekybos ir pramogų centrai;

●       Pramonės įmonės;

●       Sandėliai.

 

Verslo centrų valymas

Viena iš mūsų įmonės teikiamų paslugų yra verslo centrų valymas. Tai specialios valymo įrangos bei profesionalių specialistų reikalaujantis darbas. Juk verslo centras yra pakankamai didelio ploto patalpa, kurią reikia nepriekaištingai sutvarkyti. Juose dirba ir lankosi daug žmonių, todėl būtina užtikrinti švarą bei tvarką. Įsivaizduokite verslo centrą, kuris yra netvarkingas: purvinos grindys, išteplioti langai, dulkėti stalai ir pan.? Kokį įspūdį jis sudarys čia besilankantiems žmonėms? Ar darbuotojams bus smagu ir patogu dirbti? Žinoma, kad ne.

Jeigu norite, kad patalpos nuolat spindėtų švara, kreipkitės į Top Clean komandą. Patalpų valymui naudojame pažangiausias technologijas bei kokybiškas priemones. Be to, tvarkymo laiką galima iš anksto suderinti. Verslo centrų patalpos dažniasusiai valomos po darbo valandų, kad netrukdytume darbuotojams atlikti savo pareigų. Išskirtiniais atvejais valymo darbai atliekami naktį (pavyzdžiui, prekybos centruose).

Plauname grindis, valome bei siurbiame kilimus, kiliminę dangą, valome dulkes, dezinfekuojame WC, prižiūrime gėles – tai tik nedidelė dalis Top Clean siūlomų paslaugų. Užtikriname, kad tvarkymo kokybe liksite patenkinti. Šias paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, sulaukiame daugybės patenkintų klientų atsiliepimų. Jie pasitiki mumis ir patiki nuolatinį patalpų tvarkymą.

DAUGIAU INFORMACIJOS: http://www.topclean.lt/valymo-paslaugos/valymas/

 

 


13-a leciono (pamoka)

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Velykinės užduotys šeimoms apie gamtą
Reklama