NAUJIENOS

Verslas ir kariuomenė diskutavo apie pagalbos vieni kitiems būdus

Kategorija:

Miestas:
Vasario 28 d. Pasvalio rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovų susitikimassu Pasvalio rajono savivaldybės vadovais ir rajono verslininkais.
Pasvalyje viešėjo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Marius Jatautas, Mobilizacijos skyriaus vedėjas Arūnas Pudžemis, vyriausiasis specialistas Vilius Vildžiūnas, vyriausioji specialistė LukaLesauskaitė, Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė, vyriausiasis specialistas Juozas Širvinskas, bei Lietuvos kariuomenės strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas plk. ltn. Linas Idzelis.
Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas plk. ltn. Linas Idzelis susirinkusius supažindino su vykdomospropagandos galia, pilietinio pasipriešinimo būdais, informavo, kaip reikėtų elgtis kilus kariniam konfliktui ir kokių veiksmų derėtų imtis, norint stiprinti visuomenės pilietiškumą.
Susirinkusieji diskutavo apie pasirengimą valstybės, savivaldybių institucijų ar įstaigų ir ūkio subjektų veiklos pertvarkymui paskelbus mobilizaciją, apie problemas kylančias įgyvendinant šiuos uždavinius.
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Marius Jatautas akcentavo, jog Lietuvos kariuomenė neturi tikslo ateiti, paimti, išgrobstyti ir nuniokoti – visa, kas būtų panaudota pasipriešinti agresoriams – būtų kompensuojama ir grąžinama.Verslo atstovai pateikė mintis ir pasiūlymus kaip būtų galima tobulinti dabar galiojančius teisės aktus, kurie leistų efektyviau spręsti bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo klausimus.
Svečiai taip pat susitiko su Pasvalio kultūros įstaigų atstovais ir aptarė galimybes kartu organizuoti renginius, kurie  padėtų ugdyti pilietinę visuomenę.
 
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama