NAUJIENOS

Velykų staigmenos

Kategorija:

Miestas:

Panašų į šį mažylį šventų Velykų rytą draugė surado viename Šiaulių miesto konteineryje. „Išnešiau šiukšles, girdžiu, kad konteineryje kažkas cypia. Iš pradžių pamaniau, kad bus išmestas koks žaislas. Tačiau greitai supratau, kad cypia kažkas gyvas. Pasižiūriu iš vienos, iš kitos pusės – tarp šiukšlių nieko panašaus į gyvą sutvėrimą nematau. Supratau, kad reikės konteinerį perkraustyti. Parbėgusi namo persirengiau ir grįžusi prie konteinerio ėmiausi darbo. Giliai į konteinerį įgrūstame pilname šiukšlių maiše suradau į kojinę įkištą gniužulėlį. Kojinės viduje buvo ką tik atsivestas, motinos dar net nenulaižytas šuniukas, iš visų jėgų besišaukiantis pagalbos. Parsinešiau namo ir bandau jį gelbėti, – apie velykinį radinį dalijasi draugė. – Susiskambinau su veterinarijos gydytoju, patarė, kaip jį maitinti. Dabar ir naktį reikės keltis. Ir į darbą vežtis. Kas jį pamaitins?“

Gal šiam mažyliui ir lemtingas šis rytas, leidęs per kelias valandas gimti du kartus. „Jei lemta iškeliauti, iškeliaus bent jusdamas meilę ir rūpestį“, – guodėsi draugė.

Po kelių valandų paskambinusi pasidžiaugė, kad šuniuką priglaudė šeima, turintys ką tik šuniukus atsivedusią kalytę. „Įvyko antrasis Velykų stebuklas“, – džiaugėsi draugė.

Regis, mažylis Velykų rytą išties sugebėjo du kartus gimti.

Galbūt lemtingas šis rytas ir tam, kuris vos gimusį mažylį išmetė į konteinerį – nelengva juk pasmerkti kažką mirčiai.

Genovaitė Paulikaitė


21-a leciono (pamoka)

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Atjauta

Pūkutės puošmena – ilgi ūsai

Reklama