NAUJIENOS

Vasaros sezoną Dreverna skelbė su vėjais

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 11-ąją, šeštadienį, oficialų vasaros sezoną atidarė Dreverna. Čia, mažųjų laivų uoste, jau trečius metus iš eilės surengtas „Vėjo“ festivalis. Organizatorių duomenimis, renginyje apsilankė nuo 7 iki 10 tūkstančių dalyvių.
„Nuoširdžiai dėkoju šios šventės šeimininkui Martynui Kleviniui (UAB „Hortivita“ direktorius, uosto valdytojas, – aut. pastaba) ir visai jo komandai už tai, kad būtent mūsų rajone toks gražus renginys atidaro vasaros sezoną. Tai pats gražiausias ir geriausias viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo pavyzdys“, – tardama sveikinimo žodį oficialios renginio atidarymo dalies metu kalbėjo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.
Kad Drevernos uostas ir čia siūlomos pramogos pritraukia poilsiautojų iš visos Lietuvos ir ne tik, džiaugėsi ir Tarybos narė Ligita Liutikienė. Pasak jos, uoste išplėtota infrastruktūra, didžiulis paslaugų ir pramogų sektorius Drevernos vardą įrašė šalia tokių kurortų kaip Nida bei Juodkrantė.
Kad į Dreverną suvažiavo gausus būrys svečių, džiaugėsi ir Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, linkėjusi visiems tą vakarą iš tiesų patirti visų 4 pasaulio vėjų gausmą.
Šiemet taip gausiai į Dreverną sugužėję (automobilių eilė driekėsi iki pat Priekulės miestelio) ir smarkaus vėjo neišsigandę šventės dalyviai neturėjo kada nuobodžiauti: vaikai galėjo dūkti burbuliatoriuje, taip pat buvo galima išvysti parasparnių pasirodymus bei laimėti skrydį vienu iš jų. Vyko vėtrungių spalvinimo edukacija, vėjo aitvarų šventė. Šventės metu buvo galima pasigrožėti ir senovinių automobilių ekspozicija „Seni kibirai“, o vakarop Priekulės Ernsto Vicherto mėgėjų teatro aktoriai kvietė visus į tik Mažajai Lietuvai būdingos ketvirtos valandos kavos gėrimo tradicijos pristatymą. Festivalio metu veikė ir didelė prekybininkų mugė. Joje bus galima įsigyti įvairių rankdarbių, paveikslų, žaislų ir t. t.
Susiburti ant prieplaukos krantinių masino ir pagrindinis šventės atidarymo akcentas – laivų paradas. Iki pat vėlaus vakaro, kol festivalio pabaigą vainikavo fejerverkai, susirinkusiuosius Drevernos svečius linksmino Iglės, Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės bei „Rondo“ dainos.

Gintarė Plungienė

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama