Vasarą Vilniuje pratęs spalvotasis bėgimas „The Color Run“
  NAUJIENOS

Vasarą Vilniuje pratęs spalvotasis bėgimas „The Color Run“

Kategorija:

Miestas:

THE COLOR RUN Vilniuje jau ateinantį sekmadienį! Rugsėjo 3 dieną sostinės Vingio parkas vėl nusidažys vaivorykštės spalvomis! Šiemet THE COLOR RUN vyks pagal pasaulinę DREAM tematiką, todėl jis bus kupinas svajonių ir norų išsipildymo.

„Įženkite į pasaulį, kur viskas įmanoma, vienaragiai yra tikri, galėsite skristi tarp spalvų, o putų debesyse sugalvoti savo norą!“ – rašo THE COLOR RUN organizatoriai. Penkių kilometrų svajonių trasoje su šokiais bei muzika bus daug spalvų, daugiau putų ir dar daugiau linksmybių bei dovanų festivalio zonoje, todėl žadamos tik geriausios emocijos. Per parko vingius ir kalnelius visus bėgančius lydės gera muzika, palaikymo šūksniai bei susimaišiusių spalvų debesys.

THE COLOR RUN yra skirtas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinės būklės. The Color Run, dar žinomas kaip „Laimingiausi 5KM Planetoje“, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių.

Pirmieji 2000 užsiregistravusių dalyvių gaus riboto leidimo marškinėlius, ryškiaspalvius galvos raiščius, trumpalaikes The Color Run tatuiruotes, o įveikus distanciją ir blizgius vienaragio medalius. Registruokis jau dabar, paragink ir šeimos narius, draugus ar kolegas, nes kartu dalyvauti ir smagiau ir pigiau, ir pratęskime vasarą kartu nuotaikingiausiame bėgime Rugsėjo 3 dieną, Vingio parke, Vilniuje.

Spalvingi linkėjimai! Daugiau informacijos: www.thecolorrun.lt #DreamInColors

Simonas Gedutis

Reklama