NAUJIENOS

Vasara baigėsi, bet linkmybės tęsiasi!

Kategorija:

Miestas:
Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka ir jai priklausantis Pasvalio atviras jaunimo centras (4 a.) kviečia Jus į šiuos smagius renginius Vytauto Didžiojo aikštėje priešais biblioteką:
Muilo burbulų dėdės magiškas pasirodymas
Vytauto Didžiojo aikštėje priešais biblioteką rugsėjo 12 d.,ketvirtadienį, 15 val. muilio burbulų magiją mažiems ir dideliems paskleis Burbulų dėdė iš Kauno! Leisti burbulus lazdelėmis galės pabandyti kiekvienas. 
Palangoje gyvenančio kraštiečio Jono Brazdžionio naujos poezijos knygos pristatymas
Rugsėjo 13 d., penktadienį, 13.00 val. Pasvalio Mariaus Kartiliškio bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvėje (2 a.) vyks Palangoje gyvenančio kraštiečio Jono Brazdžionio poezijos knygos „Tarytum vėstančios žarijos“ pristatymas. Skirta visiems literatams ir poezijos mylėtojams!
Šventė Vytauto Didžiojo aikštėje
Jaunimo grupės „Marmeladas“ koncertas ir Pasvalio kultūros centro Pasvalio kultūros centro jaunimo teatras „Drama“ (vadovė Asta Simonaitė) su spektakliu „Meškiukas Rudnosiukas“ rugsėjo 13 d., penktadienį, 14 val. pakvies Jus visus į Atviro jaunimo centro ir atsinaujinusios Vaikų erdvės atidarymo šventę „Atverk naujų galimybių duris ir atrask biblioteką iš naujo!“ .


Jūratė Genytė
Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka

Reklama