NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Varžėsi septyni Radviliškio rajono savivaldybės gyventojai ir 300 mokinių

Kategorija:

Miestas:
Šiandien, spalio 3-ąją, pasibaigė pirmasis Konstitucijos egzamino etapas. Radviliškio rajono gyventojai turėjo galimybę egzaminą laikyti Radviliškio rajono savivaldybėje. Egzaminą laikė 7 radviliškiečiai.
Prie šios gražios iniciatyvos kaip visada prisijungė ir rajono švietimo įstaigos: Vaižganto, V. Kudirkos progimnazijos, Gražinos pagrindinė mokykla, Sidabravo, Lizdeikos, Baisogalos, Šeduvos, Grinkiškio J. Poderio ir Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos. Beveik 300 mokinių sprendė specialiai mokiniams parengtus testus, o pradinukai piešė piešinį tema „Mano namai – laisva Lietuva “. Šiuo metu egzamino organizatoriai mokyklose taiso išspręstus testus ir renka mažųjų egzamino dalyvių darbus antrajam – balsavimo – etapui.
Jau aišku, kad į antrąjį etapą pateko du radviliškiečiai – Ala Beliajeva ir Marius Aleksiūnas – ir mokiniai Zigmantas Bajoras, Raminta Sipavičiūtė ir Meida Zemlianskaitė iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir Dovydas Paškauskas iš Lizdeikos gimnazijos. Tikimės, kad, pedagogams ištaisius visų dalyvių darbus, patekusių į antrąjį turą mokinių bus daugiau.

Egzamine dalyvavę radviliškiečiai sprendė testą, parengtą piliečiams, neturintiems teisinio išsilavinimo. Galia, bet teisinį išsilavinimą turinčių Radviliškio rajono gyventojų egzamine nesulaukiama jau daug metų.

Konstitucijos egzamino II etapas vyks spalio 17 dieną. Tryliktąjį kartą vykusį Konstitucijos egzaminą organizuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija.
 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama