NAUJIENOS

Vandens lašas moksleivių fotografijose

Kategorija:

Miestas:

Pasižiūriu į vandens lašą ir nusišypsau. Lašas man taip pat nusišypso. Aplanko liūdna mintis, ir vandens lašelyje pamatau liūdesio gesinamas akis. Pažvelgiu į žiedą, vandens laše atsispindi džiaugsmo šviesa. Kas jis, vanduo? Mūsų atspindys ar tik mes jo dalelė, todėl taip lengvai lašelyje ir atpažįstame save. Tik reikia išmokti skaityti vandens lašelį.

Jau ne pirmus metus Lietuvos vandens tiekėjų asociacija šalies moksleivius pakviečia dalyvauti fotografijų tema. Šiemet asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, pasiūlė sukurti fotografijas tema „Vanduo ir jo naudojimas“.

Konkurso idėja, palaikant rajono švietimo skyriui, palaikė Kretingos vandentiekininkai. Penktadienį UAB „Kretingos vandenys“ konkurso nugalėtojus pakvietė apdovanojimui. Visi prizai iškeliavo į Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnaziją. Pirmoji vieta pripažinta Dovilei Pikturnaitei, antroji – Gabrielei Kvietkauskaitei, trečioji – Gerdai Petreikytei. Visas šias mokines fotografijos moko Janina Šidlauskienė. Mokytoja pasidžiaugiam, kad jos paruoštos merginos – ne vienintelės konkurso nugalėtojos.

Apdovanojimus įteikė UAB „Kretingos vandenys“ gamybos vadovas Ričardas Daubara ir komisijos pirmininkė inžinierė metrologė Valerija Žalienė.

Po apdovanojimo konkurso nugalėtojos apžiūrėjo, kur prasideda vandens kelias į kretingiškių namus ir kaip jis keičiasi, pratekėjęs per modernias valymo sistemas. Juk ir tas vanduo, kurį jos įamžino mokytojos namuose atkeliavo pratekėjęs šias modernias sistemas.

O juk dažnas, atsukęs čiaupą, net nesusimąstome, kaip ir iš kur jis atsirado mūsų namuose.

Genovaitė Paulikaitė


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama