NAUJIENOS

Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojai dalyvavo akcijoje „Saugus kelyje“

Kategorija:

Miestas:
Spalio 27 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai dalyvavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotoje akcijoje „Saugus kelyje“.

Akcijos metu vaikai kartu su Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis I. Vileikyte, D. Eičiniene ir RPBSPC VDC socialinėmis darbuotojomis J. Vyšniauskiene, I. Ragauskaite kalbino praeivius, dviratininkus, primindami apie atšvaito turėjimo bei teisingo jo naudojimo.Atėjus rudeniui ir darganotiems orams, ankščiau temstant, būti matomu yra ypač svarbu. Taip pat ne mažiau aktualu atšvaitą ne tik turėti, bet ir tinkamai jį nešioti. Priemonė, atspindinti šviesą, ir taisyklių laikymasis gali išgelbėti gyvybę.Akcijos metu vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojai kartu  su Radviliškio r. VSB darbuotojais išdalijo daug atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių pėstiesiems ir dviratininkams, linkėdami radviliškiečiams saugaus kelio.

Akcijoje dalyvauta įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ pilietiškumo ugdymo veiklas. Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė


Reklama