NAUJIENOS

Užusalių medicinos punktas turi naujas patalpas

Kategorija:

Miestas:
Jonavos rajono Užusalių medicinos punktas perkeltas į naujas patalpas. Dabar viename pastate įkurdinta ir seniūnija, ir socialinės paslaugos, ir kultūros centras, ir medicinos punktas. Tai jau antras medicinos punktas, kurį Jonavos rajono savivaldybė perkėlė į seniūnijos pastatą. 

„Mintis, kad pagerinti sąlygas teikti kaime medicinos paslaugas, brendo jau kurį laiką, nes iki tol buvusios patalpos nebuvo pritaikytos neįgaliesiems antrajame aukšte ir reikalavo pokyčių. Dėka teigiamo Jonavos rajono vadovų požiūrio, supratimo, apie reikšmę sveikatos priežiūros paslaugų teikimą kaimo rajone, šiandien mes turime naujas patalpas gražiame seniūnijos pastate. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie prisidėjo – merui Mindaugui Sinkevičiui, vicemerui Eugenijui Sabučiui ir kitiems savivaldybės atstovams“, – naujų patalpų atidarymo ceremonijoje kalbėjo Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Asta Sivolovienė.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo meras Mindaugas Sinkevičius, vicemeras Eugenijus Sabutis ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė.

MK inf.
Nuotraukos iš E. Sabučio jacebook paskyros
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama