Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – didžiausia skulptūra ant vandens
  NAUJIENOS

Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – didžiausia skulptūra ant vandens

Kategorija:

Miestas:
į šeštadienį – Drakonų valčių varžybos ir kitos linksmybės Palūšėje
Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Palūšėje šurmulio netrūko – miškais žygiavo šimtai žygeivių, o Lūšių ežere varžėsi regatos dalyviai. Žiūrovai su nekantrumu laukė tradicinės Linksmosios regatos, kurios dalyviai kasmet stebina savo išmone ir išradingumu. Vienas šių metų linksmosios regatos dalyvis parengė ir netikėtą staigmeną – jo sukurta plaukimo priemonė tapo VšĮ „Agentūros Factum“ užfiksuoto Lietuvos rekordo savininke – didžiausia skulptūra ant vandens. Paulius Čiūdaras, dirbtuvių „Krapštukas“ įkūrėjas, įamžino unikalią, bet deja jau tik prisiminimu tapusią  Meironų kaimo karvių per ežerą plukdymo tradiciją. Jo sukurta daugiau kaip 2 metrų aukščio karvutė „Meirona“, šiuolaikiškai pasipuošusi džinsais.Norintys pamatyti šią karvutę kviečiami rugpjūčio 8 d. į Palūšę, kur ir vėl netrūks daug smagaus veiksmo ant vandens. Tapkite šių renginių dalimi!
 
12 val. pakvaišusios savadarbių ir modernizuotų plaukimo objektų varžybos „Parodyk ką plauki! Palūšė2020“. Bus daug veiksmo, juoko ir purslų!
15 val.   Drakonų valčių varžybos. Kviečiame suburti komandą registruotis ir dalyvauti smagioje vasariškoje atrakcijoje.
Na, o dienos kulminacija – Vido Bareikio koncertas ant vandens Palūšės valtinėje bare, kur jis žada ištaškyti ežerą.
 
Daugiau informacijos www.ignalina.lt
Jūsų kelionių po Ignalinos kraštą vedlys www.ignalina.info
 

Reklama