NAUJIENOS

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekoje – atlikėjas Domantas Razauskas

Kategorija:

Miestas:
Spalio 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Autorinių dainų vakaras. Atlikėjas Domantas Razauskas.
  
Maloniai visus kviečiame! Registracija telefonu 8 389 61601
 
Projektą dalinai remia Lietuvos kultūros taryba. 
 
Domantas Razauskas – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius, radijo laidų vedėjas Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje lankosi jau kelintą kartą. Prieš dešimtmetį Domantas su poetu R. Stankevičiumi, aktoriumi A. Bialobžeskiu pristatė albumą „Valhala“. Po metų uteniškiai dalyvavo poezijos - muzikos vakare „Tamsioji Mėnulio pusė". Klausėsi atlikėjų Domanto Razausko (gitara), Simo Butavičiaus (smuikas), Pauliaus Ruko (bosinė gitara).

„Dainų autorius ir charizmatiškas atlikėjas Domantas Razauskas aktyviai groja ir koncertuoja jau dešimtmetį. Kiekvienas jo ir grupės pasirodymas – kaskart naujas ir kitoks, nes, kaip pats sako, „prieš kiekvieną koncertą iki paskutinės akimirkos nežinau, kurias dainas grosiu. Jų prirašiau nemažai. Senos – pačiam tampa naujos, naujos – pasensta ir apdulka. Tad visada reikia spręsti kiekvieną konkrečią akimirką…“ Neišpažįsta D. Razauskas ir kokio vieno stiliaus, nes visi stiliai jam yra muzika, kurioje jaučiasi nevaržomas, todėl lengvai improvizuoja jais visais.“ 
 
Bibliotekos inf.

Reklama