NAUJIENOS

Ūkininkų balsas – savivaldybių žemės ūkio skyrių specialistai

Kategorija:

Miestas:

Prasidėjus naujiems metams ir naujajam 2021–2027 m. finansavimo periodui, susitikime su savivaldybių žemės ūkio skyrių ir Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovais aptarti sektoriaus laukiantys iššūkiai ir naujovės, taip pat - artėjantis žemės ūkio naudmenų bei pasėlių deklaravimas ir kiti žemdirbiams svarbūs klausimai.

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, sveikindamas susitikimo dalyvius, pabrėžė savivaldybėse dirbančių žemės ūkio specialistų vaidmenį ir svarbą dialoge tarp ūkininkų ir ministerijos.

„Mums nepaprastai svarbios savivaldos institucijos, ypač – savivaldybėse dirbantys žemės ūkio specialistai. Manau, kad labai svarbu, jog būtumėte mūsų ausys ir akys perteikiant situacijas, su kuriomis susiduria jūsų savivaldybių ūkininkai“, – kalbėjo žemės ūkio ministras K. Navickas, pridurdamas, kad susiklostė situacija, jog pirmiausia girdimas stambiųjų, viešojoje erdvėje matomų sektoriaus atstovų balsas, o tai, anot jo, nulemia labai daug bendrosios politikos.

„Tačiau man, kaip ministrui, yra ne mažiau svarbu, o kai kuriais atvejais - svarbiau, kad girdėtume ir mažųjų ūkininkų balsą. Todėl prašau savivaldybių žemės ūkio specialistų, kad tas bendravimas būtų abipusis – mes taip pat norime jus girdėti“,– teigia ministras, neabejojantis, kad šių specialistų vaidmuo – kaip tarpininko tarp ūkininko ir ministerijos – yra labai svarbus.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama