NAUJIENOS

Turnyras kvies domėtis saugomomis teritorijomis

Kategorija:

Miestas:

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionalinis lankytojų centras kartu su LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriumi kviečia dalyvauti nuotoliniame mokinių turnyre „Iš saugomų teritorijų lankytojų centrų į gamtą“. 

Turnyro tikslas – supažindinti mokinius ir mokytojus su saugomų teritorijų gamtinėmis vertybėmis, lankytojų centrais bei kviesti iš jų keliauti į gamtą.

Turnyras vyks kovo 2-12 dienomis, naudojantis programėle TEAMS. Žaisdami stalo žaidimą ir kartu su saugomų teritorijų specialistais ridendami kauliuką, mokiniai pažins vis kitą Lietuvos saugomą teritoriją, regioninį ar nacionalinį parką. Turnyre svarbu ne tik teisingi atsakymai, bet ir greitis, atkaklumas, sėkmė. Žaidimą-dvikovą laimės pirmoji finišą pasiekusi komanda.

Tokių dvikovų iš viso vyks 15, kol nei vienos iš 4 dvikovų nepralaimėjusi komanda bus paskelbiama turnyro nugalėtoja. Finalinis žaidimas vyks tiesiogiai iš Nacionalinio saugomų teritorijų lankytojų centro.

Nuotolinis turnyras skirtas 9-12 kl. mokiniams. Dalyvaus komandos iš skirtingų Lietuvos mokyklų. Komandos turėtų iš anksto registruotis.  

Registracija vyksta vasario 2-12 d. Mokytojai, registruojantys 5 mokinių komandą, kuri atstovaus ne tik savo klasę, bet ir ugdymo įstaigą turi pateikti: savo vardą, pavardę, telefono numerį, mokyklos pavadinimą, mokinių vardus, komandos pavadinimą. Daugiau informacijos ir komandų registracija el. paštu: lankytojucentras@vstt.lt

Atrinktos dalyvauti komandos dvikovų tvarkaraščius gaus vasario 23-25 d. el. paštu.

Dalyvavimas nemokamas!


Reklama