NAUJIENOS

Turizmo tarybos posėdyje – apie naujas galimybės turizmo srityje

Kategorija:

Miestas:
2019 m. lapkričio 26 d. vyko pirmasis Turizmo tarybos, kuri Radviliškio rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta iš politikų, Savivaldybės administracijos darbuotojų, verslininkų, turizmo informacinio centro atstovų, visuomenininkų, posėdis.

Posėdyje Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas buvo išrinktas Turizmo tarybos pirmininku, o jo pavaduotoju – Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

Susirinkusieji į pirmąjį Turizmo tarybos posėdį aptarė Radviliškio rajono turizmo plėtros programą 2020–2023 metams. Taryba siūlė parengti vienos dienos kompleksines ekskursijas, kurios apimtų kultūros paveldo objektus, maitinimo ir pramogų įstaigas. Tai pat buvo sprendžiamas Radviliškio turizmo informacijos centro restruktūrizacijos klausimas.

Vytautas Simelis pristatė ateičiai rekomenduojamus projektus. Jis kalbėjo apie galimus maršrutus „Pirklių ir pašto keliu per Radviliškio rajonąׅ“, „Radviliškio kraštas – partizaninio pasipriešinimo ir karinio paveldo širdis“, „Minaičiai – istorinė Lietuvos sostinė“, kaip galimą turizmo kryptį pristatė Šiaulės krašto kultūros istorijos muziejų ir aptarė Radviliškio ir Šeduvos miestų muziejų kūrimo perspektyvas.
 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
Paveldosaugos ir turizmo poskyrio informacija


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama