NAUJIENOS

Trys Panevėžio ugdymo įstaigos dalyvaus respublikiniame aplinkos konkurse

Kategorija:

Miestas:
 
Panevėžio miesto ugdymo įstaigos dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kas du metus organizuojame Mokyklų edukacinių erdvių konkurse. Šiemet norą dalyvauti konkurse pareiškė 7 Panevėžio ugdymo įstaigos.  

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos sudaryta komisija apžiūrėjo, kaip savo aplinką gražina konkurse dalyvaujančios savivaldybės įstaigos ir analizavo jų atitikimą pagal vertinimo kriterijus: kaip kuriamos, planuojamos edukacinės erdvės, kaip į šią veiklą įtraukiami ugdytiniai, su kokiais iššūkiais bei problemomis susiduria ugdymo įstaigų bendruomenės ir kt.

Komisija atrinko ir nugalėtojais paskelbė lopšelius-darželius „Voveraitė“, „Riešutėlis“ bei Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinę mokyklą. Šių įstaigų edukacinės erdvės turiningos, kuriamos drauge su mokiniais, bendradarbiaujama su partneriais, edukacinėms erdvėms kurti naudojami šiuolaikiški sprendimai, išskirtiniai aplinkos elementai, želdiniai estetiški, derinamos spalvos, želdinama planingai, sukurta sveikatinanti, higienos normas atitinkanti lauko ir vidaus aplinka.


Edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų anketos šiuo metu pateiktos nacionalinei komisijai, kuri šalies nugalėtojus paskelbs iki rugsėjo mėn.
 
 
Komunikacijos skyrius
 

Reklama