NAUJIENOS

Transporto priemonės sėdynių užvalkalų pasirinkimas ir priežiūra

Kategorija:

Miestas:
Suprantama, kad šiais laikais, kai rinkoje parduodamos transporto priemonės visos yra funkcionalios – daugiau dėmesio skiriama išvaizdai, kadangi kasdienius maršrutus norisi įveikti ne tik patogiai, tačiau taip pat ir stilingai. Mašinos išvaizda susideda iš daugelio skirtingų komponentų, tačiau šįkart mes aptarsime sėdynių užvalkalus, kurie lemia visą salono dizainą.
Skoningi sėdynių užvalkalai parduodami internetu. Automobilinės prekės perkant iš virtualių prekybos vietų dažniausiai greičiau pristatomos, kainuoja pigiau, kadangi paprasta pamatyti akcijas, galiausiai, prekė yra atvežama iki pat Jūsų namų durų, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Tačiau kurie užvalkalai yra geriausi, kai rinkoje pasiūla yra tokia plati?

 Skirtingų medžiagų charakteristikos

Pradėkime nuo to, kad dažniausiai sėdynių užvalkalai pasirenkami pagal medžiagas iš kurios jie yra pagaminti. Paprasčiausiai medžiaga lemia stilių, o išvaizda dažniausiai vienas prioritetinių pasirinkimų. Išskirsime kelis pagrindinius tipus, tačiau papildomai pridursime, kad rinkoje atsiranda vis daugiau naujų galimybių, juolab, vis stilingiau atrodančių ir tuo pačiu mažiau priežiūros reikalaujančių medžiagų užvalkalų, kurie skoningai atrodo bet kokiose transporto priemonėse.
  • Veliūriniai užvalkalai
Kadangi veliūro audinys atrodo gana prabangiai, natūralu, kad ši medžiaga labai mėgstama transporto priemonėse. Veliūras dažniausiai komponuojamas kartu su medvilne, taip pat, ilgaamžiu poliesteriu, kuris mažina susidėvėjimą. Kadangi medžiaga gana atspari vandeniui - yra ilgaamžė bei tvirta.
  • Odiniai audiniai
Tiek natūrali, tiek dirbtinė oda labai dažna vadinama prabangiausiai atrodančiais sėdynių užvalkalais transporto priemonėje. Tiesa, nors atrodo puikiai, tačiau praktine prasme tai nėra labai geras pasirinkimas, kadangi kaitriomis dienomis dažniausiai kūnas limpa prie sėdynių, galiausiai, tokio paviršiaus priežiūra reikalauja daugiau dėmesio, valymui reikia rinktis specialias medžiagas.
  • Tekstiliniai užvalkalai
Tekstiliniai užvalkalai taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir tuo pačiu paprasta priežiūra, tad siūlome juos rinktis tokiu atveju, kai norite, kad nereikėtų daug laiko skirti priežiūrai, tačiau jie išlaikytų savo stilių. Džiugina ir tai, kad rinkoje tekstilinių užvalkalų pasiūla yra labai plati. Tai džiugina, kadangi kiekvienas transporto priemonėje gali kurti tokį dizainą, tokį stilių, koks jiems labiausiai patinka.

Tinkama auto sėdynių priežiūra

Suprantama, kad transporto priemonių sėdynių užvalkalai turi būti prižiūrimi priklausomai nuo medžiagos. Oda reiklesnė, kai tuo tarpu tekstiliniai užvalkalai beveik visai nereikalauja priežiūros. Atsiradus dėmei juos paprasčiausiai reikia nuimti, išskalbti, dar paprastesnis būdas yra cheminis valymas, tačiau, vėlgi, tinka ne visada. Bet kuriuo atveju atsiradus dėmei dažniausiai ją pašalinti pavyks tik tokiu atveju, jeigu naudojate specialias valymo priemones, dar svarbu valyti kuo greičiau, kadangi kavos, vyno dėmės dažniausiai taip ir puošia sėdynes iki kol užvalkalai nepakeičiami naujais. O tai daryti dažniausiai siūloma kas kelerius metus.
 

 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama