NAUJIENOS

Tradicines atostogas keičia atostogos ant vadens

Kategorija:

Miestas:

Atostogos dažniausiai asociuojasi su viešbučiais, šiltais kraštais ir pilnu pilvu. Tačiau lietuviai atranda kitą atostogų alternatyvą.

Atostogas viešbutyje tautiečiai vis dažniau iškeičia į atostogas laive, o laivą galima išsinuomoti visur, kur tik yra vandens ir didesnis uotelis. Vandens turizmas, ypač pietinėje Europos dalyje, yra itin populiarus jau nuo XVIII a. Europos širdis - Viduržemio jūra.

Graikija, Kroatija ir jos salos yra populiariausios dėl savo kraštovaizdžio, laivų pasirinkimo, skrydžių galimybių.  Graikijoje ir Kroatijoje yra daugiau nei  po 50 uostų, iš kurių ir į kuriuos galima nuplaukti, o plaukimo metu pamatyti gražiausias šalių vietas iš vandens. Orai sezono metu garantuoti, o romantika laivuose tiesiog užprogramuota. 

Lietuviškas laivų nuomos startuolis Nautika-Yachting.com suskaičiavo, kad šiuo metu Graikijoje ir Kroatijoje yra apie 2500 skirtingų laivų nuomos galimybių, o laivą savaitei (nuo šeštadienio iki šeštadienio) galima išsinuomoti nuo 500 iki 10 000 eurų, priklausomai nuo laivo dydžio, amžiaus, komplektacijos ir klientų norų.   

Kapitonas Antanas Milvydas ilgą laiką praleidžia plaukdamas su klientais Pietų Europoje. Jis yra samdomas kapitonas, o kadangi klientai dažniausiai neturi laivavedžio teisių ir nori tiesiog mėgautis pačiu plaukimu, Antanas tampa šeimos nariu viso plaukimo metu. Antanas sako, kad klientai yra labai įvairūs, nuo šeimų su vaikais iki verslo partnerių. Kadangi, priklausomai nuo laivo, gali tilpti ir 12 žmonių, todėl laivas tampa tikru namu ant vandens: kas plaukioja vendenyje, kas žvejoja, kas valgyti gamina, o kas tiesiog guli ir deginasi. 

Savaitė - pats tas laikas, kai pailsime nuo mus supančios aplinkos, o būdami toje pačioje erdvėje, labiau susibendraujame su artimaisiais.

Aiste Nautika

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama