NAUJIENOS

Tradicinė bendruomenės šventė „Pasitikime rudenį Salininkuose”!

Kategorija:

Miestas:
Lauksime jūsų rugsėjo 9 dieną, šeštadienį, nuo 9 iki 21 val. Salininkų ir Barčių gatvių sankirtoje (priešais „Maxima XX“).
Programa
Nuo 9 iki 17 val. sodo ir dekoratyvinių augalų, ūkininkų, amatininkų ir tautodailininkų mugė. Mugėje konsultuos veterinarijos gydytojas, bus skiepijami gyvūnai.
Prekiautojai ir parodos dalyviai registruojami mob.tel. 8 - 601 81 131 (Evalda).
Nuo 9.30 iki 11 val. palapinėje prie scenos vyks seminaras sveikatingumo tema.
Nuo 10.30 val. krepšinio 3x3 ir pliažo tinklinio varžybos prie Salininkų gimnazijos stadiono. Privažiavimas prie sporto aikštelių nuo Sakalaičių gatvės.
Nuo 11 val. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų kraujo centro organizuojama kraujo donorystės akcija!
Nuo 12.30 val. salininkiečių ir svečių šventinės eitynės Salininkuose. Dalyvaus B. Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras.
Nuo 13 val. prie scenos laukiamos auksarankės su savo nertais ir megztais rankdarbiais burtis į mezgėjų klubą Salininkuose.
Nuo 13 val. prie scenos veiks rudens gėrybių paroda „Aš auginu“. Dalyviai registruojami nuo 9 val.
Nuo 13 val. policija vykdys nemokamą daiktų žymėjimą, t.y. dviračių, mobilių telefonų ir nešiojamų kompiuterių registravimą. konsultuos ugniagesiai ir parodys, kaip teisingai gesinti ugnį gesintuvu. kariuomenės edukacinė programa. Vyks raitosios policijos ir kinologų pasirodymai.
Nuo 13 val. netradicinio sporto varžybos.
Nuo 15 val. šventės atidarymo ceremonija ir apdovanojimai.
Nuo 16 val. meninė – koncertinė programa.
Nuo 20 val. koncertuos Antonijus Žilinskas – Tonis, populiarios 9-ojo dešimtmečio grupės „Miledi“ dainų autorius ir atlikėjas.
21 val. šventės uždarymas. fejerverkai!
Renginys nemokamas.
Organizatorius pasilieka teisę keisti programą
Šventės organizatorius Salininkų bendruomenės asociacija vykdo Vilniaus miesto savivaldybės dalinai finansuotą kultūros ir bendruomenių rėmimo programos projektą „Gyvenkime linksmiau ir aktyviau: Salininkų bendruomenės užimtumo įvairinimas, populiarinimas ir skatinimas“.
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama