NAUJIENOS

TOP 3 įvaizdžiai vasaros makiažui

Kategorija:
Šventės, festivaliai ir atostogos – tai akimirkos be kurių vasara tiesiog neįsivaizduojama. Pasak „Camelia“ grožio konsultantės Vaidos Bondarenko, tinkamai pasirinktas makiažas – tai dalis gerų įspūdžių. Tam, kad jie būtų tik patys geriausi, specialistė dalinasi keliais vasaros makiažo patarimais, kas madinga šį sezoną.
Šventės viešnia
Pasak grožio ekspertės, ruošdamiesi šventei šį sezoną į savo makiažo įpročius reikėtų įtraukti kiek neįprastų sprendimų. Šią vasarą rekomenduojamos šešėlių spalvos toli gražu neprimena žemiškų atspalvių. Todėl atliekant makiažą, vertėtų žinoti kelias taisykles.
„Šį sezoną rekomenduojama rinktis koralų, geltonos ar žydros spalvos šešėlius. Kadangi atspalviai ryškūs, nereikėtų persistengti. Užteks vos kelių akcentų vokų kampučiuose ar kiek padūmavusio kontūro linijų ties akimis ir savo žvilgsniui suteiksite išraiškingumo.
Atkreipkite dėmesį į aprangą. Nors spalvų pasirinkime šiemet dominuoja eklektika – renkantis šešėlius, jie neturėtų visiškai iškristi iš konteksto. Geltoni, žali, mėlyni atspalviai gali būti derinami prie bordo pustonių, o balti ar koralų spalvos akcentai, gražiai palydės tamsesnius atspalvius“, – šventės akcentams drąsos suteikti rekomenduoja kosmetikos specialistė.
Festivalio nuovargiui – ne!
Vasaros festivalis – tai dar viena aplinkybė, kuri leidžia drąsiau eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Be spalvų šiemet specialistė rekomenduoja išmėginti ir įvairius blizgučių akcentus. Keliaujant į festivalį, nereikėtų pamiršti ir nuovargį mažinančių priemonių.
„Norint iš šešėlių išgauti blizgesio efektą, akių vokus pradžioje reikėtų padengti geline baze. Tai padės išgauti stipresnį spalvos pigmentą. Atskirai blizgučiuspritvirtinti prie odos galima specialiais klijais, o jeigu jų neturite – galite išmėginti alternatyvias priemones. Viena jų – vazelinas arba plaukų želė. Jomis pateptas vietas galite nesunkiai padengti biriais blizgučių šešėliais. Antakių dekorui galima pasitelkti ir plaukų laką. Nupurkštas šepetėlis padės užfiksuoti blizgučius ant plaukelių.
Svarbu išlaikyti ir žvalumą. Tam pasitarnaus makiažo fiksatorius bei nuovargį mažinančios priemonės veidu ar paakiams su vitaminu C, A, E“, – patarimais dalinasi V. Bondarenko.
Natūrali kasdiena
Šiemet kaip niekada anksčiau makiažo tendencijų viršūnėje puikuojasi natūralumas. Pasak grožio konsultantės, kadangi toks įvaizdis nėra visiškai natūralus, reikėtų pasinaudoti keliomis gudrybėmis, kurios padės tinkamai išgauti madingą efektą.

„Natūralumo įvaizdį sustiprinti padės kelios priemonės: švelnūs skaistalai, bronzinių, rusvų atspalvių šešėliai, lengvas makiažo pagrindas bei antakių serumas. Šio įvaizdžio triukas yra tame, kad daugelis priemonių naudojamos kiek kitaip nei įprasta.
Rausvus skaistalus naudokite ne pabaigoje, bet prieš naudojant makiažo pagrindą. Taip išgausite natūraliai „prigesinto“ raudonio skruostų efektą. Antakių serumas tiks natūraliam blakstienų ryškumui išgauti, o kūno bronzantai, naudojami vietoje šešėlių, padės sukurti švelnesnius akių linijos potėpius. Toks įvaizdis ne tik atitiks natūralumo standartus, bet ir tiks kasdienos įvaizdžiui“, – makiažo tendencijas apžvelgė vaistinių tinklo „Camelia“ kosmetikos konsultantė V. Bondarenko.

Integrity PR
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama