NAUJIENOS

Telšiuose – Respublikinė neįgaliųjų dainų šventė „Uždainuokime kartu“

Kategorija:

Miestas:
Telšių Žemaitės dramos teatre įvyko tradicinė respublikinė neįgaliųjų dainų šventė-varžytuvės „Uždainuokime kartu“, skirta psichikos negalią turintiems asmenims iš visos Lietuvos.
Praėjusiais metais Rokiškyje vykusioje dainų šventėje Telšių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija tapo pagrindiniais laureatais, todėl šiais metais šventė įvyko Lietuvos kultūros sostinėje – Telšiuose.
Pasiruošimas šventei suburia neįgaliųjų bendruomenes, motyvuoja kūrybinei veiklai.
Renginio dalyvius, atvykusius iš Vilkaviškio, Mažeikių, Plungės, Šiluvos, Kauno, Klaipėdos, Kaišiadorių, Šiaulių, Tauragės, Akmenės ir kitų miestų sveikino Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Seimo nario Valentino Bukausko padėjėja Laima Jurytė-Zakarauskienė, Tarybos nariai ir kt.
„Dėmesys neįgaliesiems turi būti visų mūsų prioritetas. Džiaugiuosi, kad respublikinė neįgaliųjų dainų šventė „Uždainuokime kartu“ organizuojama būtent Telšiuose, šiųmetėje Lietuvos kultūros sostinėje. Tai didžiulis įvertinimas. Didžiuojuosi savo kraštiečiais ir dėkoju Telšių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijai už aktyvią veiklą, pastangas tapti geriausiais iš geriausių“, – sakė Telšių rajono meras P. Kuizinas.
Seimo nario V. Bukausko linkėjimus perdavė L. Jurytė-Zakarauskienė: „Nuostabu, kad negalią turintys žmonės neužsisklendžia savyje, o ieško galimybių, kaip gerinti savo gyvenimo kokybę. Dėkoju gausiai susirinkusiems kolektyvams, tikiuosi, kad akimirkos, praleistos Telšiuose, Jums paliks neišdildomą įspūdį ir dar ne sykį sugrįšite čia“.
Kasmet Dainų šventės dalyviai intensyviai renka repertuarą, o renginyje atlikėjai ne tik varžosi dėl įvertinimo, bet pertraukų metu susitinka savo likimo draugus, su jais bendrauja ir susidraugauja, dalinasi įspūdžiais. Šiųmetėje Dainų šventėje dalyvavo per 200 dalyvių.
 
Telšių rajono savivaldybės informacija
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Matykime, išgirskime, padėkime

Reklama