NAUJIENOS

Tautiškumo ir tarptautiškumo dermė ugdyme

Kategorija:

Vilniuje vyko tarptautinis kontaktinis seminaras „Tautiškumo ir tarptautiškumo dermė ugdyme“, kurio tikslas - skatinti Lietuvos mokytojus, gyvenančius Lietuvoje ir už Lietuvos ribų, bendradarbiauti, kuriant nacionalinius „eTwinning“ projektus, taip plėtojant tautiškumo idėją tarptautiškumo kontekste.
Seminare dalyvavo mokytojai, dirbantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio lietuviškose mokykloseJungtinėje karalystėje, Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje, JAV, Islandijoje, Austrijoje, Belgijoje ir Ispanijoje.
Seminaro metu įvairių savivaldybių mokytojai pristatėįvykdytus projektus, pasidalino įžvalgomis, dalinosi patarimais norintiems rašyti ir įgyvendinti „eTwinning“ projektus. Jiems įteikti eTweening ženkleliai.
Seminaro metu dalyviai mokėsi rašyti projektus, dalyvavo aktyviuose užsiėmimuose, kurie sukėlė daug teigiamų emocijų. Tarp daugelio mokyklų, darželių užsimezgė draugiški ryšiai.
Gruzdžių gimnazija užmezgė ryšius su Šv. Kazimiero Lituanistine mokykla, direktorė Asta Šlechticovas(Klivlendas, Ohajo valstija).
 
Rosita Veikalienė
Socialinė pedagogė metodininkė
ŠU magistrantė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama