NAUJIENOS

Tauragiškės „Vėtrubės“ šokėjos – tarptautiniame "Lets‘Go Dance“ šokių konkurse

Kategorija:

Miestas:

2019 m. gruodžio 1d. Palangos Vasaros koncertų salėje vyko tarptautinis šokių konkursas „Lets‘ Go Dance“, kuris bendradarbiauja su F.I.D. Italijos šokių federacija. Jame puikiai pasirodė ir Tauragės kultūros centro moterų šokių grupė „Vėtrubė“.

Tarptautinis konkursas – skatinantis šokių sklaidą ir plėtojantis mainus bei ryšius. Kartu tai galimybė laimėti ir atstovauti savo šalį tarptautiniame šokių konkurse „Ballando Balando“ organizuojamame F.I.D. Italijos šokių federacijos, kuris vyks 2020 m. liepos mėn.

Šiame įvairaus  šokių žanro konkurse dalyvavo šokėjai iš visos Lietuvos, taip pat šokių kolektyvai iš Rusijos ir  Estijos. Solistai, duetai, šokėjų grupės  ir kolektyvai modernaus, pop, pramoginio, klasikinio, gatvės šokio, show, liaudies šokio.

Pirmoje konkurso dalyje šoko įvairaus šokio žanro solistai, duetai ir šiuolaikinio šokio kolektyvai. Antroje konkurso dalyje varžėsi liaudies, charakterinio, šiuolaikinio, pramoginio – latino, gatvės šokio įvairaus amžiaus šokių kolektyvai. Iš viso apie 80 šokio grupių.

Minėtame konkurse dalyvavo ir Tauragės kultūros centro moterų šokių grupė „Vėtrubė“, kuri susibūrė prieš metus. Šokėjas lydėjo sėkmė – už šokį „Latino mix“ buvo apdovanotos III laipsnio diplomu. Kolektyvo vadovė – Alma Rumšienė.

Tauragės rajono savivaldybės administracija
 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama