NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Tauragės savivaldybės delegacija dalyvavo Bytovo miesto šventėje (Lenkija)

Kategorija:

Miestas:
Liepos 12-14 dienomis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius ir Tarybos sekretorė Sonata Jurgilienė dalyvavo Bytovo miesto šventės renginiuose. Vizito metu visiems Bytovo krašto žmonėms, garbiems svečiams perduoti Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko bei tauragiškių sveikinimai.
Tauragės rajono savivaldybė su 16 tūkst. gyventojų turinčiu Lenkijos miestu bendradarbiauja nuo 2012 metų. Mūsų savivaldybė su Bytovo miestu yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.
Viešnagės Lenkijoje metu Bytovo miesto meras Ričardas Sylka delegacijos atstovus pakvietė į naujo sporto aikštyno atidarymą. Apžiūrėtas šalia aikštyno jau anksčiau pastatytas stadionas ir dirbtinės dangos futbolo aikštelė, prieš 5 metus atidarytas baseinas bei kino teatras.
Prie miesto sporto kultūros ir laisvalaikio renginių ženkliai prisideda didelė langų profilių gamintoja, kompanija „Drutex“. Įmonėje dirba daugiau nei 2000 darbuotojų, todėl ji yra ne tik pagrindinis miesto mecenatas, bet ir pagrindinis darbdavys ir vietos ekonomikos variklis.
Delegacijai iš Tauragės buvo parengta įvairiapusė pažintinė programa – dalyvavimas iškilmingame savivaldybės tarybos posėdyje miesto pilyje, lankymasis miesto istorinėse vietose, šventiniuose renginiuose.
Neeilinio posėdžio metu Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius padėkojo šeimininkams už kvietimą bei glaudų bendradarbiavimą švietimo, kultūros, sporto, verslo srityse, perdavė Tauragės krašto vadovų sveikinimus ir linkėjimus.
Miesto šventės proga Bytovo krašto žmones pasveikinti atvyko ir Ukrainos delegacija. Iškilmingo renginio metu apdovanojimai įteikti keturiems Bytovo garbės piliečiams.
 
 
Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė
 

 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama