NAUJIENOS

Tauragės rajono ūkininkus subūrė tradicinė žemdirbių šventė

Kategorija:

Miestas:

Lapkričio 14 dieną Tauragės kultūros rūmuose skambėjo muzika, sveikinimo ir padėkos žodžiai – Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyrius rajono žemdirbius subūrė į kasmetinę šventę.

Kultūros rūmų fojė visi pasitikti su namine duona, pavaišinti arbata,natūraliomis sultimis, sūriu, kitais, pačių ūkininkų gamintais gardumynais. Pakiliai ir šventiškai nusiteikusius Tauragės rajono ūkininkus bei kitus šventės svečius sutiko šmaikščioji Stefutė,skambias melodijas dovanojo muzikos kapela „Padkava“.

Padėkoti nuo seno darbštumu ir atsidavimu savo žemei ir savo kraštui garsėjantiems žmonėms už metų darbus į šventę atvyko LR Seimo narės Aušrinės Norkienės patarėja Sandra Triukaitė-Valinčienė,  Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Jolanta Vaitiekienė, LR Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Vytautas Buivydas, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero pavaduotoja Virginija Eičienė ir kiti svečiai.

Gražūs sveikinimo žodžiai skambėjo ir dovanos įteiktos ne vienai darbščiai šeimai ir žemės ūkio puoselėtojui.

LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėkos už naujovių paiešką - gyvūnų krematoriumo įrengimą įteiktos Tomai ir Vitalijui Žebeliams, už mišraus ūkio vystymą – Laimai ir Vytautui Grikšams, už ūkininkavimo įvairovę – Redai ir Jonui Abromams.

ES parlamentaro Bronio Ropės atstovė už sukurtą maisto tiekimo grandinę „Nuo lauko iki stalo“ padėką įteikė Daliai  Kalendravičienei.

Žemės ūkio rūmų padėkos už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos įteiktos Godai ir Ovidijui Dapkams ir Juozui Dubiui.

Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas už pažangių technologijų diegimą ekologiniame ūkyje padėkas įteikė Žygaičių seniūnijos ūkininkams Laimutei ir Arūnui Macams, už sėkmingą pieno ūkio plėtrą – Skaudvilės seniūnijos ūkininkams Vidai ir Rolandui Zubrickams, už braškių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitai ir Algirdui Biliūnams, už aviečių auginimo verslo stiprinimą – lauksargiškiams Rimantei ir Mindaugui Butrimams, už gėlių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitalijai ir Saulyčiui Steponaičiams bei braškių auginimo verslo stiprinimą – Mažonų seniūnijos ūkininkui Vitalijui Kailiukaičiui.

Po šventinių kalbų ir sveikinimų visų laukė nuotaikingas muzikinės grupės „Du Donatai“ koncertas.

Tauragės rajono savivaldybės inf.
 


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama