NAUJIENOS

Tauragės mokyklas pasieks naujos mokymo priemonės ir įranga, skirta tyrimams ir bandymams

Kategorija:

Miestas:
Įgyvendinant ES paramos projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras mokykloms skiria naujas priemones. Bendradarbiaujant su Tauragės rajono savivaldybės administracija, naujos gamtos ir technologinių mokslų priemonės bus skirtos ir dešimčiai Tauragės rajono mokyklų.
Projektui, kurio tikslas yra atnaujinti gamtos ir technologinių mokslų mokymosi aplinką, skirta beveik 7 milijonai eurų iš ES struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto.
Naujos priemonės pasieks daugiau kaip 700 šalies mokyklų, kuriose mokosi 1–8 klasių mokiniai. Mokykloms bus nupirkti gamtos tyrinėjimo rinkiniai, meteorologinės stotelės, diodiniai lazeriai, elektronikos mokomieji rinkiniai, mikroskopai, optikos rinkiniai. Dalį iš šių priemonių bus galima naudoti ir matematikos bei informacinių technologijų pamokose.
Mokyklos, tarp kurių ir 10 Tauragės rajono mokyklų („Aušros“ ir Jovarų  pagrindinės mokyklos, „Šaltinio“, M. Mažvydo ir Tarailių  progimnazijos, Skaudvilės ir Žygaičių gimnazijos, Batakių, Gaurės ir Lauksargių pagrindinės mokyklos) naujomis priemonėmis bus aprūpintos per šiuos ir ateinančius metus.
 
Inesa Vaigauskienė 
 
 
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

7 leciono (pamoka)Ko bijo Korona virusas?

Reklama