Tauragės krašto šimtukininkams – rajono vadovų padėkos ir piniginės premijos
  NAUJIENOS

Tauragės krašto šimtukininkams – rajono vadovų padėkos ir piniginės premijos

Kategorija:

Miestas:
Tauragė vėl gali didžiuotis gausiu būriu šimtukininkų – tauragiškių brandos atestatuose įrašyti net 25 šimtukai, o kai kurie abiturientai gali pasigirti gavę ir po du šimtukus.  Šiemet geriausiai mokyklą baigusių  abiturientų laukia ir malonus siurprizas –Tauragės rajono savivaldybės vadovų iniciatyva  jiems bus įteiktos ir piniginės premijos – už kiekvieną šimtuką po 100 Eur.
Šiam sprendimui pritarę rajono vadovai, pasidžiaugė galėdami piniginėmis premijomis paskatinti ne tik didžiausią pažangą per mokslo metus padariusius moksleivius (nuo 2018 metų sėkmingai įgyvendinama iniciatyva „Moksleivių pažangos premija“),  bet ir po simbolinę 100 Eur premiją skirti už kiekvieną valstybinių brandos egzaminų metu gautą 100 balų vertinimą. Šiemet šios lėšos skirtos iš Švietimo rėmimo programos.
Paskelbus visų valstybinių brandos egzaminų rezultatus, paaiškėjo, kad 19 rajono abiturientų valstybiniai egzaminai įvertinti 25 šimtukais.  Daugiausiai – 13 šimtukų – surinko Tauragės „Versmės“, 6 – Tauragės Žalgirių gimnazijos, 6 – Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos gimnazistai. Gavę po du šimtukus gali didžiuotis trys ,,Versmės“, du Skaudvilės  ir vienas  Žalgirių gimnazijos abiturientas. Kai kuriems moksleiviams iki 100 balų vertinimo pritrūko vos 1-2 balų.
Liepos 23 dieną aukščiausius įvertinimus už valstybinius brandos egzaminus gavę Tauragės krašto abiturientai pagerbti Tauragės rajono savivaldybėje – jiems padėkota už labai gerą mokymąsi ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus bei informuota apie jiems skirtas 100 Eur premijas. Pasidžiaugta, kad ne vienas šimtukininkas gavo ir pinigines Moksleivių pažangos premijas.
Susirinkusius Tauragės ir Skaudvilės šimtukininkus pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis. Jaunimui palinkėta neprarasti smalsumo ir kantrybės,  sėkmingai atrasti savo profesinį kelią ir būti savo miesto ambasadoriais, kurie savo darbais, žiniomis ir idėjomis garsina savo miestą šalyje ir pasaulyje.
„Ateitis priklauso Jums. Tad su užsidegimu ieškokite savęs, naujų kelių – atraskit, pažinkit, išmokit. Bet nepamirškit savo namų, šeimos, gimto miesto. Nepamirškit, kad  čia visada esate laukiami“, – sakė rajono meras.
Susitikime savivaldybėje dalyvavę moksleiviai pasidalijo tolesnių studijų planais – studijuoti rinkosi informacines technologijas, fiziką, ekonometriją, programų sistemos genetiką, medijų technologijas, teisę.  Jaunuoliai teigė, jog egzaminai nebuvo lengvi, o pasiekti rezultatai – ilgo ir atkaklaus darbo vaisius.

Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė

Reklama